News
Alison Wonderland powraca z pierwszym singlem po albumie “Loner”. Obejrzyj teledysk

Alison Wonderland powraca z pierwszym singlem po albumie “Loner”. Obejrzyj teledysk

Alison Wonderland po premierze swojego albumu Loner nie zwalnia tempa. Słuchamy najnowszego utworu artystki.

Alison Wonderland tworzy utwór z przesłaniem

Są kobiety w świecie EDM, które świetnie sobie radzą. Co prawda w produkcji muzyki dalej widzimy naprawdę dużą dysproporcję pomiędzy płciami. Nie znaczy to jednak, że kobiet tworzących EDM nie ma. Ba! Kilka z nich znajduje się w światowej topce.

Jedną z takich artystek jest Alison Wonderland. Ta australijska DJ-ka nie tak dawno wydała swój drugi w karierze studyjny album Loner. Pozycja licząca 12 utworów spotkała się z ciepłym odbiorem w sieci. Wszystko wskazuje jednak na to, że Alison nie zamierza spocząć na laurach.

Przeczytaj też: MixCloud z nową funkcją. Od teraz jedyna taka platforma na rynku?

Już teraz bowiem twórczyni opublikowała w sieci swój najnowszy utwór Down The Line. Produkcja ma nieść ze sobą istotne przesłanie. Tak o utworze mówi Alison:

Potrzebujemy ciemnych czasów, aby dotrzeć do światła. Potrzebujemy tego doświadczenia, aby wiedzieć, że pewnego dnia będzie dobrze. Utwór jest potwierdzeniem, że byłam sama w trudnym czasie, ale wiedziałam, że przejdę przez to. Wszyscy przechodzimy teraz przez mroczny czas i czasami musimy sobie przypomnieć, że wszystko się ułoży. Nieważne co się stanie.

Mając takie entrée Down The Line nie może okazać się niewypałem. I faktycznie nim nie jest. Kawałek zdecydowanie ma charakter skupiony na melodii oraz swoim przesłaniu. Nie znajdziemy w nim potężnych basowych uderzeń, które Alison Wonderland również nam w przeszłości prezentowała.

Znajdziemy w nim jednak bardzo klimatyczny i uroczy wokal DJ-ki, vibe całości zdecydowanie może podnieść na duchu, także, jeśli ktoś ma gorszy dzień, to być może znalazłem lekarstwo. Utworu Down The Line posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube. Nie zapomnijcie też zajrzeć na naszego Facebooka, gdzie codziennie czekają na was newsy ze świata EDM.

Alison Wonderland – Down The Line
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →