News

Alesso w asyście sławnego rapera! Słuchamy „Caught A Body”

Jeżeli brakowało Wam świeżych wydań od Alesso to już spieszymy z pomocą! Od dzisiaj na wszystkich platformach streamingowych miała miejsce premiera nowego numeru Szweda pt. Caught A Body. W procesie tworzenia kawałka brał udział znany na cały świat raper który jest blisko związany ze EDM-u! Jak brzmi najnowszy kawałek od Alessandro i Ty Dolla $ign? Sprawdźmy to!

Alesso po raz kolejny z gwiazdą

Caught A Body to pierwszy od połowy października 2022 roku track od Alesso. Gwiazdorska passa Szweda trwa, bo po kooperacjach z Zarą Larsson, Katy Perry czy Marshmello przyszedł czas na współpracę z raperem – Ty Dolla $ignem. Mimo, że 31-latek ma za sobą dłuższą przerwę, to wygląda na to, że podczas niej nie próżnował. W jego secie na Ultra Miami 2023 znalazło się sporo nowej muzyki, której premiery odbędą się niebawem!

Skupmy się na najnowszym tracku Alesso, który o dziwo nie zadebiutował w oryginalnej formie. Przechodząc do rzeczy, Caught A Body to house’owy utwór, który zdecydowanie celuje w mainstreamowe brzmienia. Czy EDM i rap w tym przypadku idą w parze? Wydaje mi się, że wspomniany numer nie jest dla każdego, jednak zagorzali fani Szweda powinni być ukontentowani.

Przeczytaj również: David Guetta, Anne-Marie i lata 80.? Jak brzmi odświeżony hit Haddaway?

Nie jest to na pewno szczyt możliwości Alesso i być może jest to nawet jego najsłabszy kawałek od dłuższego czasu, jednak przygotował on plan B. Jeżeli nie spodoba Wam się oryginalna wersja Caught A Body to już niedługo wydany zostanie specjalny VIP Mix w festiwalowych klimatach. 31-latek zaprezentował go jako intro swojego setu na Ultra Miami 2023. Myślę, że większość z Was czeka właśnie na tę odsłonę!

Sam również skłaniam się tutaj ku wersji VIP, jednak nie jest to pierwszy taki przypadek z muzyką Alesso. Praktycznie za każdym razem kiedy mowa jest o mainstreamowych wydaniach Szweda, to ten w zanadrzu ma stworzoną wersję festiwalową. Tak było w przypadku Words, When I’m Gone oraz teraz Caught A Body. Wcale mnie to nie dziwi, bo oryginałem Szwed może zyskać nowych fanów, a remiksami ucieszyć tych obecnych.

Tak brzmi oryginalna odsłona Caught A Body

…., a tak jeszcze niewydany VIP Mix
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →