News

Już za kilka dni Fedde Le Grand wystąpi w Opolu – szczegóły

Występy światowych gwiazd muzyki elektronicznej w naszym kraju to zawsze wysokiej klasy przedsięwzięcie. Jeden z pierwszych w 2023 roku odbędzie się już za kilka dni! Mowa o koncercie Fedde Le Granda w Opolu. Co wiemy o tym przedsięwzięciu? Gdzie i kiedy pojawi się holenderski twórca? Sprawdźcie sami!

Fedde Le Grand wraca do Polski!

Fedde Le Grand był swego czasu jedną z najważniejszych postaci w świecie muzyki EDM. To właśnie on stoi za takimi hitami jak Put Your Hands Up For Detroit czy Let Me Think About It. 45-latek nieprzerwanie od 2007 roku znajduje się w światowym rankingu DJ-ów – DJ MAG Top 100 DJs. To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że jest wiecznie żywą legendą.

KUP BILET NA KONCERT FEDDA LE GRANDA W OPOLU!

Koncert Holendra w Polsce odbędzie się 13 stycznia w opolskim klubie Mango przy ul. Oleskiej 102. Wszystko rozegra się na nowo otwartej scenie w lokalu, którą jakiś czas temu otwierał inny międzynarodowy przedstawiciel sceny EDM – Pink Panda. Rozpoczęcie imprezy zaplanowane zostało na godzinę 20. Przystanek na południu kraju to kolejny epizod Fedda z Polską, ponieważ producent jest stałym bywalcem naszego rodzimego Sunrise’u!

Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w bilet na imprezę, możesz to zrobić już w tym momencie. W serwisie Biletomat.pl znajdują się wejściówki w cenach od 59 do 69 złotych w zależności od puli. Zgarnij tańsze wejściówki już teraz i baw się przy rytmach jednej z największych gwiazd w branży. Chcesz posłuchać największych hitów pokroju Put Your Hands Up For Detroit, Let Me Think About It czy The Creeps? Teraz to nic prostszego!

KUP BILET NA KONCERT FEDDA LE GRANDA W OPOLU!

Już za dziesięć dni w klubie Mango w Opolu będziecie mieć okazję posłuchać założyciela wytwórni Darklight Recordings, a także prawdziwą gwiazdę złotych czasów EDM. Takie gwiazdy nieczęsto pojawiają się w naszym kraju, a teraz nadarzyła się wspaniała okazja! Kto wie? Może to nie jedyna wielka EDM-owa postać w tym miejscu? Już teraz rozpocznij swoją klubową przygodę z nową sceną przy ul. Oleskiej 102!

Tak prezentuje się oficjalny plakat imprezy w klubie Mango!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →