News

Znamy II fazę line-upu Ultra Music Festival 2022

Na 128 dni przed imprezą Ultra Music Festival ujawniło drugą fazę artystów, których zobaczymy pod koniec marca w Miami. Zapowiada się jeden z najbardziej różnorodnych line-upów w historii festiwalu. Sprawdź!


22. edycja Ultra Music Festival w Miami

Śmiało możemy powiedzieć, że wszystkie aliasy, o których było głośno podczas pandemii i w trakcie ostatnich miesięcy wylądują na początku roku w Miami i zaprezentują swoje brzmienia w Bayfront Park.
Pierwsza faza 22. edycji Ultra Music Festival w Miami została ogłoszona w zeszłym miesiącu. Wśród ogłoszeń znalazły się takie sławy komercyjnego EDM jak Martin Garrix, David Guetta, Alesso i Oliver Heldens. Fani techno mogą liczyć na dwóch pewniaków – Carla Coxa i Borisa Brejchę.
Pierwszy dzień festiwalu zamknie ILLENIUM, drugi Kygo, a trzeci Hardwell closing act wciąż pozostaje tajemnicą. W Miami nie zabraknie też mocnej reprezentacji płci pięknej w składzie Alison Wonderland, Amelie Lens i Nina Kraviz.

Ultra Miami 2022 – pełne ogłoszenie I fazy line-upu

Tiesto, Afrojack i inni na Ultra Miami 2022

Ultra Music Festival dodał kolejnych artystów do swojej – i tak już gwiazdorskiej – załogi. Do plakatów promujących festiwal dołączyli przede wszystkim Tiesto, Afrojack, Jauz i NGHTMRE, którzy zagrają B2B seta, Adrew Rayel, Seven Lions i Madeon.
Host jednej z cieszących się największą popularnością scen, czyli A State Of Trance będzie obchodził swoje 10-urodziny na UMF w Miami. Z tej okazji możemy, a wręcz musimy, spodziewać się niezwykłego show od Armina Van Buurena.

Sprawdź: Wszystkie sety z A State Of Trance 1000 w Moskwie

W Miami zadebiutuje label Dirty Workz, który na Wschodnie Wybrzeże zaciągnie Da Tweekaz, Darksiderz, Sub Zero Project, Darena Stylesa i Coone. Jeśli jesteśmy już przy tempie powyżej 150 BPM to nie sposób wspomnieć o Lil Texasie i Benie Nickym, który wystąpi w swojej cięższej odsłonie – Xtreme. To jednak nie wszystkie ogłoszone wczoraj nazwiska, sprawdźcie sami…

Ultra Miami 2022 – aktualizacja line-upu


Ultra Music Festival 2022 w Miami odbędzie się w przyszłym roku w dniach 25-27 marca. Liczymy, że organizatorzy podtrzymają tradycję i czeka nas trzydniowy maraton z transmisją live z serca Miami!

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →