Hardwell pojawił się podczas Amsterdam Dance Event publicznie za konsolą po raz pierwszy od 3 lat! Emocjonalne video z zakończenia eventu Revealed Recordings. 0 UserComments

Hardwell powrócił na scenę po 3-letniej przerwie!

Artykuł dodano: 21 października 2021, godz. 13:50
Odsłony: 797x
Hardwell pojawił się podczas Amsterdam Dance Event publicznie za konsolą po raz pierwszy od 3 lat! Emocjonalne video z zakończenia eventu Revealed Recordings.


Revealed Night 2021

Jest taki przedłużony weekend w roku kiedy wszystkie największa nazwiska światowej sceny EDM spotykają się jednym miejscu. Tym okresem jest październikowe Amsterdam Dance Event, które w tym roku wróciło do swojej pierwotnej formuły. Przez kilka dni wszystkie kluby i przestrzenie eventowe miasta zostały zapełnione tysiącami imprezowiczów i gwiazdami.

Klub Koepelkerk w sobotę, 16 października, został przejęty przez należącą do Hardwella wytwórnie Revealed Recordings. Podczas 8-godzinnego wydarzenia za sterami stawali Maori, Tim Hox, Reggio, Plastik Funk, Dastic, Dubvision, Jeffrey Sutorius, Tony Junior, Kaaze, Dada Life, Sick Individuals, Maddix, duet Blasterjaxx oraz Dr Phunk. Event kończyło tajemnicze B2B2B, które okazało się monumentalną chwilą dla całego świata EDM.

Revealed Selected 039 - ADE Special

Hardwell powraca!

Gdy w 2018 roku Hardwell ogłaszał zejście ze sceny i wstrzymanie kariery na czas nieokreślony wszyscy zastanawiali się czy jeszcze kiedyś powróci. Jego social media do 2020 roku były zapełniane contentem, pojawił się album The Story Of Hardwell (Best Of), a w 2019 ukazał ostatni oficjalny singiel Go To War z Suyano. Od blisko 2 lat jedyne regularnie pojawiające się treści sygnowane jego aliasem to audycja radiowa i kompilacje Hardwell presents Revealed.

Prawdziwy przełom nastąpił właśnie podczas ostatniego ADE. Ostatni set wieczoru rozpoczęli Kaaze, Blasterjaxx, Dr Phunk i Sick Individuals. Na ostatnie 30 minut ni stąd ni zowąd za tłumną DJ'ką wylądował Hardwell, drugi raz od 3 lat. Pierwszy miał miejsce miesiąc wcześniej kiedy to Holender na chwilę odwiedził Ran-D podczas jego występu.

Hardwell sprawdził się jako koncertowy MC, a podczas Zombie Ran-D na jego twarzy pojawiły się łzy wzruszenia. Naprawdę za wami tęskniłem." powiedział autor Spaceman w pewnym momencie B2B2B. Pełne nagranie z drugiej - bardzo hardstyle'owej - połowy seta znajdziecie poniżej.

Revealed Recordings B2B2B z ADE 2021

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)