Ben Nicky wyprodukował nie tylko hard trance'owy hit, ale i viral, którego zasięgi są już liczone w setkach milionów. Wszystko za sprawą TikToka. Posłuchaj "We Come 1". 0 UserComments

Viralowe 'We Come 1' Ben'a Nicky'ego z oficjalną premierą

Artykuł dodano: 7 listopada 2021, godz. 10:39
Odsłony: 803x
Ben Nicky wyprodukował nie tylko hard trance'owy hit, ale i viral, którego zasięgi są już liczone w setkach milionów. Wszystko za sprawą TikToka. Posłuchaj We Come 1.


Ben Nicky na TikToku

Chcąc utrzymać swoją karierę w ryzach, wydawanie dobrej jakości muzyki może okazać się niewystarczające. Przez ogromną konkurencję na scenie EDM, ważną rolę odgrywa odpowiedni marketing, PR i promocja, które głównie opierają się na działaniach w digitalu. 

Jednym z nowszych, a za razem największych zasięgowo narzędzi jest platforma TikTok. Dzięki aplikacji wybijają się nie tylko twórcy, ale i utwory muzyczne wykorzystywane w viralowych treściach, których odtworzenia są czasem liczone w setkach milionów.

Niegdyś taki zaskakujący los spotkał Griztronics GRiZ'a i Subtronics, a teraz Bena Nicky'ego i jego interpretację klasyka Faithless pt. We Come 1, który jest bardzo aktywny na platformie. Jego profil obserwuje ponad 160 tysięcy osób, a content zapewniają materiały filmowe z koncertów i festiwali.

Ben Nicky na żywo z Belsonic 2021

Ben Nicky - We Come 1

Krążąca od miesięcy po Internecie hard trance'owa wersja We Come 1, za którą stoją Ben Nicky i Distorted Dreams dotarła również do TikToka, gdzie z automatu stała się absolutnym viralem. Od momentu powrotu do koncertowania po pandemii, produkcja jest nieodłącznym elementem występów na żywo DJ-a, na której premierę hype wzrastał z każdym setem w szalonym tempie.
Numer na samym TikToku został odsłuchany już blisko miliard razy. Prostując - tyle razy obejrzano wszystkie treści video wykorzystujące We Come 1. Do tak niezmierzonego sukcesu kolaboracji Bena Nicky'ego i Distorted Dream bardzo przyczynił się duet braci Bludbrothers, których obserwuje ponad 1,2 miliona osób. Spokojnie możemy powiedzieć, że jest to najczęściej słuchany trance'owy utwór w dotychczasowej historii serwisu.

Proces zdobywania pozwoleń na release kawałka zajął teamowi Bena kilka miesięcy i na szczęście zakończył się sukcesem. Brytyjski producent dostał zgodę od Faithless na oficjalną publikację utworu pod swoim nazwiskiem.

Od piątku, 5 listopada 2021, We Come 1 Bena Nicky'ego i Distorted Dreams jest dostępne na wszystkich platformach streamingowych.

Ben Nicky x Distorted Dreams - We Come 1, posłuchaj

Sprawdź także:

Mike Williams rezygnuje z koncertowania. Skąd taka decyzja?

Znamy pierwszą główną gwiazdę Sunrise Festival 2022. Kto to?

Avicii wykonuje "Levels" podczas swojego ostatniego koncertu w Ushuaia Ibiza
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)