News

Gwiazdorska śmietanka na Podczelu! Giganci dołączyli do składu Sunrise Festival 2023

Organizatorzy Sunrise Festival 2023 rozpoczęli proces ujawniania line-up na całego! Wcześniej poznaliśmy skład sceny FSOE na czele z duetem Aly & Filą i debiutującego w Polsce artystę sceny głównej - Vintage Culture. Z dniem dzisiejszym poznaliśmy kolejne aliasy, które już w lipcu pojawią się w kołobrzeskim Podczelu! Kto dołączył do zestawienia i jak teraz wygląda skład eventu? Sprawdźcie sami!

Sunrise Festival 2023 zapowiada się potężnie!

Tak jak już wspomniałem, pod koniec lutego poznaliśmy pierwsze twarze, które pojawią się na Sunrise Festival 2023. Byli to reprezentanci gatunku trance, który razem stworzyli scenę Future Sound of Egypt. W jej skład wchodzą m.in. Ferry Corsten czy Will Atkinson. Dzień później ujawniono pierwszego gościa tegorocznego Main stage’u, a okazał się nim być debiutujący brazylijczyk – Vintage Culture!

Dzisiaj o godzinie 15-tej poznaliśmy kolejnego artystę Sunrise 2023. Okazała się nim być powracająca do Kołobrzegu legenda labelu Spinnin’. Mówimy tutaj o artyście, który swoimi festiwalowymi brzmieniami podbił serca dziesiątek milionów fanów. Już 22 lipca w sobotę na Red Stage wystąpi KSHMR! Jego label Dharma Worldwide to jedna z najlepiej rozwijających się EDM-owych wytwórni na rynku. Podczas koncertu Amerykanina usłyszymy legendarne Secrets z Tiesto, Karate czy Bazaar!

Przeczytaj również: Sunrise Festival 2023 z pierwszymi ogłoszeniami! Wystąpią największe gwiazdy trance’u

Kolejną gwiazdą, która powiększyła line-up Sunrise 2023 jest Malaa. Ten zamaskowany DJ to jedna z najszerzej rozpoznawalnych postaci french house’u. Wraz z Tchamim wystąpił na Podczelu cztery lata temu w secie b2b. Całkiem niedawno wydał swój debiutancki album pt. Don Malaa. Znalazły się na nim takie gwiazdy jak np. DJ Snake, A-Trak czy raper Fivio Foreign. Na pewno usłyszymy od niego takie hity jak Bling Bling czy Made In France. Jego występ odbędzie się na scenie Red w sobotę 22 lipca!

Ostatnim dzisiejszym ogłoszeniem okazała się być niemiecka legenda muzyki elektronicznej – Paul Kalkbrenner! Jest on blisko związany z festiwalem Tomorrowland, a jego największymi hitem jest niepowtarzalne Sky and Sand, które ma na YouTube ponad 130 milionów wyświetleń. Producent z Lipska po raz kolejny odwiedzi Podczele by dać popis swoich umiejętności! Jego koncert odbędzie się w piątek 21 lipca na scenie Red!

Oto dzisiejsze ogłoszenia prosto z Sunrise Festival 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →