News

Tomorrowland w Polsce bardziej realne niż kiedykolwiek. Oto dlaczego

Apetyt ekipy Tomorrowland nieustannie rośnie, a jej kreatywność nie słabnie. W meksykańskim Tulum zaprezentowano najnowszą scenę sygnowaną przez kultowy festiwal. Powstający przez rok projekt miał premierę w ubiegłą sobotę, a podczas odbywającej się imprezy zagrali m.in. Boys Noize, Diplo, Disclosure, HAAi i Mind Against. To jednak dopiero początek.

Nowa scena została zaprojektowana tak, by wkomponować się w otaczający ją krajobraz, co w przypadku Tulum oznaczało dżunglę. Wymiary sceny to 17 metrów wysokości i 30 metrów szerokości. Ponadto zamontowano na niej 209 ruchomych świateł, lasery, liczne gejzery wodne, przetwornice dymu, itd. Jednak to, co najważniejsze to fakt, iż nowa scena może… podróżować.

Tomorrowland CORE Tulum – fot. materiały prasowe

Tomorrowland prezentuje… scenę objazdową

Właśnie taki był główny cel jej powstania – dzięki unikatowej konstrukcji, scena może być transportowana w dowolne miejsce na świecie. Według redakcji DJ Mag, ma być to swego rodzaju „scena objazdowa”, dzięki której wydarzenia Tomorrowland miałyby być organizowane w nowych krajach, a nawet nowych kontynentach. Scena ta ma być łatwa do wzniesienia „w unikatowych lokalizacjach i w naturalnych warunkach” oraz do aranżacji pasującej do otoczenia.

Tomorrowland CORE Tulum – fot. materiały prasowe

Czy doczekamy się namiastki Tomorrowland w Polsce? Kto wie… Tymczasem polecamy Wam zobaczyć film z premierowej imprezy nowej sceny na oficjalnym profilu Tomorrowland. Robi niesamowite wrażenie!

Tomorrowland CORE Zamna Tulum
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →