News

Tomorrowland Brasil. Zobacz wybrane sety razem z nami

Nie ukrywamy, że zobaczenie Tomorrowland w jego mateczniku, czyli belgisjkim Boom, jest czymś, co po prostu trzeba przeżyć na własnej skórze, to jednak podróż do Brazylii, by doświadczyć tego, jak bawią się klubowicze w Ameryce Południowej brzmi co najmniej równie ekscytująco. Pomimo niesprzyjających warunków, które spodowały odwołanie drugiego dnia imprezy, Tomorrowland Brasil odbyło sie i było miejscem wielu wspaniałych występów. Sprawdźcie je razem z nami!

Losy brazylijskiej edycji Tomorrowland są co najmniej burzliwe. Impreza wystartowała z rozmachem w 2015 roku, gromadząc aż 180 tysięcy fanów muzyki elektronicznej z całego świata, lecz przede wszystkim z Ameryki Południowej. Kolejna odsłona z roku 2016 wyprzedała się jeszcze przed ogłoszeniem pierwszego artysty. Niestety, dalsze edycje nie doszły do skutku – najpierw z przyczyn czysto organizacyjnych, następnie z powodu pandemii. Tomorrowland Brasil miało powrócić z pełną mocą w 2023 roku. Tak też się stało, lecz do całkowitego szczęścia zabrakło… pogody.

Tomorrowland Brasil – fot. facebook.com/TomorrowlandBrasil

Tomorrowland Brasil i walka z pogodą

Tegoroczna odsłona powracającego po 6 latach przerwy Tomorrowland Brasil stała pod znakiem walki z niesprzyjającymi warunkami, a mianowicie z ulewnym deszczem. Już pierwszego dnia festiwalowicze narzekali na to, że aura nie pozwala na optymalny odbiór występów. Co gorsza, deszcz wyrządził poważne szkody infrastrukturze imprezy. Wszechobecne błoto sprawiło, że nie sposób było wyjechać z terenu festiwalu – niektórzy grzęźli w ziemi nawet kilka godzin.

Tomorrowland Brasil – fot. facebook.com/TomorrowlandBrasil

Niestety, nazajaturz warunki były jeszcze gorsze i organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu drugiego dnia imprezy. Pomimo opadów, ekipy pracujące na miejscu robiły wszystko, co w ich mocy, by przywrócić infrastrukturę festiwalu do porządku i zapewnić uczestnikom bezpieczne i komfortowe warunki zabawy.

Tomorrowland Brasil – fot. facebook.com/TomorrowlandBrasil

Dopiero trzeci dzień wyglądał tak, jak organizatorzy i uczestnicy pragnęliby by wyglądał cały tegoroczny Tomorrowland Brasil. Optymalne warunki pozwoliły cieszyć się muzyką bez żadnych przeszkód. Występujący tego dnia artyści zdawali się dać z siebie 300 proc., by zadośćuczynić publiczności wcześniejsze niefortunne zdarzenia. Tym samym otrzymaliśmy kilka naprawdę znakomitych setów.

Tomorrowland 2023 – zobacz wybrane przez nas DJ sety

Podczas tegorocznego Tomorrowland Brasil festiwalowicze mogli zobaczyć m.in. Paula Kalkbrennera, Steve’a Angello czy Afrojacka. A to nie wszystko! Zobaczcie z nami wybrane sety z tegorocznego Tomorrowland Brasil i zróbcie sobie solidną rozgrzewkę przed weekendem!

Afrojack – Tomorrowland Brasil 2023


Steve Angello – Tomorrowland Brasil 2023


Kolsch – Tomorrowland Brasil 2023


Sunnery James & Ryan Marciano – Tomorrowland Brasil 2023


Paul Kalkbrenner – Tomorrowland Brasil 2023


Ownboss – Tomorrowland Brasil 2023


Amber Broos – Tomorrowland Brasil 2023


Alex Stein b2b Victor Ruiz – Tomorrowland Brasil 2023


ANNA b2b Ida Engberg – Tomorrowland Brasil 2023


NERVO – Tomorrowland Brasil 2023


Anderson Noise b2b Renato Ratier – Tomorrowland Brasil 2023


MATTN – Tomorrowland Brasil 2023


YVES V – Tomorrowland Brasil 2023


Eli Iwasa b2b Valentina Luz – Tomorrowland Brasil 2023


Nicole Moubader b2b Layton Giordani – Tomorrowland Brasil 2023


Coone b2b Sub Zero Project – Tomorrowland Brasil 2023


Steve Aoki – Tomorrowland Brasil 2023

Co z Tomorrowland Brasil 2024?

Pomimo tegorocznych przeszkód, organizatorzy potwierdzili już, że Tomorrowland Brasil odbędzie się w przyszłym roku. Nie jest znana dokładna data, ani motyw przewodni. Już dziś życzymy sprzyjającej pgoody wszystkim uczestnikom, artystom i osobom zaangażowanym w to wydarzenie!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →