News
Tiesto i Alison Wonderland nagrają wspólny numer? Wszystko na to wskazuje!

Tiesto i Alison Wonderland nagrają wspólny numer? Wszystko na to wskazuje!

Na horyzoncie widnieje współpraca, która może okazać się ogromnym sukcesem. Wspólny numer Alison Wonderland i Tiesto coraz bliżej

Collab łączący gatunki?

Muzyka elektroniczna ma to do siebie, że jest niesamowicie wszechstronna. Chyba nie ma innego gatunku we współczesnej muzyce, który obejmował by tyle różnych od siebie podgatunków. Przecierz elektronika może dotyczyć zarówno spokojnych ambietów, rytmicznych house’owych bangerów jak i najcięższych dubstepowych kawałków.

Dzięki temu niezwykle interesujące mogą być połączenia artystów, którzy na co dzień tworzą w zupełnie odmiennych stylach. Najczęściej skutkuje to świetnymi numerami, które przemycają dość sporo nowości i ciekawych rozwiązań produkcyjnych.

Wszystko wskazuje na to, że w bliższej lub dalszej przyszłości będziemy świadkami właśnie takiego połączenia. Coraz bardziej materializuje się bowiem wspólny collab Alison Wonderland z Tiesto. Co ciekawe, wszystko zaczęło się od zwykłego tweeta.

Przeczytaj też: Pierwszy numer Tiesto w 2023 roku to… trance? Według Beatportu, tak

To właśnie na tej platformie 18 stycznia Alison zamieściła wpis: Chcę zrobić piosenkę z Tiesto czy on zobaczy ten tweet. Na odpowiedź producenta nie trzeba było długo czekać. Ten bowiem zaledwie dzień później odpisał: Zróbmy to!!

Najpewniej na wspólny numer artystów dane nam jednak będzie chwilę poczekać. Tiesto bowiem w tym momencie doszlifowuje swój album Driver, którego oficjalna premiera została zaplanowana na 24 lutego. Mimo wszystko taka kooperacja może być warta odrobiny cierpliwości.

Niecodzienne muzyczne rozwiązania Alison mogą bowiem w świetny sposób odświeżyć brzmienie Tiesto. Z drugiej strony ciężko na scenie znaleźć drugą osobę o tak dużym doświadczeniu w tworzeniu hitów jak holenderski producent. Co z tego wyniknie? Będziemy się bacznie przyglądać.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →