News

Tchami i AC Slater ze wspólną playlistą na Spotify

Dwie gwiazdy muzyki bass house zaprezentowali ostatnio swój najnowszy owoc pracy czyli wspólną playlistę w serwisie Spotify. Sprawdźmy co można w niej znaleźć. 


Tchami, AC Slater – weterani muzyki bass house

AC Slater znany jest ze swojej wytwórni NightBass, w której wydają takie gwiazdy jak Phlegmatic Dogs, Taiki Nulight czy Qlank. Powstała ona w 2015 roku i od tamtej pory można znaleźć na niej utwory, które można określić gatunkowo jako: uk garage, bassline, grime czy zwykły house. Sama wytwórnia, jak i jej założyciel są bardzo znani. Slater może poszczycić się niemałym sukcesem, bowiem jego track o nazwie Bass Inside od czasu jego wydania pod koniec czerwca 2016 roku uzbierał prawie 30 milionów odsłon w serwisie YouTube
Oprócz tego 42-latek wydawał swoje tracki w wytwórni Skrillexa o nazwie OWSLA czy w samym Spinnin’ Records, gdzie wylądował m.in. jego collab z Curbim.
Od wydania wspólnej piosenki Tchamiego i AC Slatera pod tytułem Missing You minęło już ponad sześć lat. Mało kto wie, ale Panowie wydali jeszcze później jedną kompozycję o nazwie Dealer, która jednak nie zdobyła takiej rozpoznawalności jak jej poprzedniczka z lata 2015.

Tchami również posiada swoją własną wytwórnie o nazwie Confession, w której pojawiają się tacy producenci jak Kage, duet Psycho Boys Club czy Ibranovski. Kilka lat temu obydwa wydawnictwa były znacznie bardziej znane, ale Bresso oraz AC Slater znaleźli ciekawy sposób na to, aby odbudować reputacje swoich wytwórni i powrócić do korzeni z kolaboracją.

Tchami – Missing You (feat. AC Slater & Kaleem Taylor), posłuchaj

Wspólna playlista, ale czy na tym koniec?

Od wczoraj na platformie Spotify można słychać specjalnej playlisty od nazwie Confession vs NightBass, na której znajduje się 50 utworów twórczości Tchami’ego oraz AC Slatera. Została ona stworzona na potrzeby wspólnej trasy koncertowej DJ-ów po Stanach Zjednoczonych, która będzie odbywać się od 14 stycznia do 12 lutego 2022 roku.

Producenci podczas trasy odwiedzą takie miasta jak Chicago, Miami czy Boston. Podczas touru będzie można ujrzeć wielu innych producentów w ich towarzystwie. Moją tutaj o takich pseudonimach jak Habstrakt czy Masteria.

Zachęcamy do słuchania playlisty i śledzenia naszego profilu na Facebooku! Tam żaden news Cię nie ominie!

Playlista Confession vs Nightbass, posłuchaj

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →