Do line-upu Sunrise Festival 2022 dołącza kolejna francuska supergwiazda, założyciel wytwórni Confession. Wiecie o kogo chodzi?  0 UserComments

Tchami wraca do Polski. Francuz wystąpi 22 lipca w Podczelu

Artykuł dodano: 25 listopada 2021, godz. 19:21
Odsłony: 7999x
Do line-upu Sunrise Festival 2022 dołącza kolejna francuska supergwiazda, założyciel wytwórni Confession. Wiecie o kogo chodzi? 


Sunrise Festival 2022 - kolejny francuz w line-upie

Organizatorzy jednego z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej ujawniają kolejnych artystów, którzy zagrają na Sunrise Festival 2022. Dziś do line-up’u dołączył niezwykle popularny Tchami - francuski DJ i producent, znany z cudownych dźwięków future/bass house.

Świat poznał go dzięki kultowemu remiksowi Go Deep, który w oryginale wykonywała Janet Jackson. Jest rozchwytywany na wszystkich kontynentach! Jego unikalny styl pokochały miliony fanów!

Sprawdź także: Tajemniczy członek Pardon My French dołącza do składu Sunrise Festival 2022

Tchami to jeden z pionierów future house, właściciel dobrze prosperującej wytwórni Confession, autor kilku rewelacyjnych albumów i dziesiątek wyjątkowych produkcji, a także kreator niebanalnego image’u scenicznego! Zawsze występuje w czarnej koszuli i koloratce, bo twierdzi, że muzyka i duchowość mają wspólny cel – niesienie pomocy utrapionym.

Tchami - Adieu, posłuchaj


Tchami i Malaa ponownie razem w Polsce

Od lat współtworzy też albumy i utwory topowych gwiazd, między innymi DJ Snake’a i Lady Gagi. Nie boi się wyzwań, eksperymentuje z różnymi dźwiękami łącząc je w wyjątkową całość. Wspiera młode talenty, wydając ich muzykę w swoim labelu.

Obecnie jest członkiem kolektywu Pardon My French, z którym koncertuje po całym globie. Wcześniej - razem z Malaa - tworzył projekt No Redemption, z którym pojawił się na Sunrise Festival 2019. Przeboje Tchami’ego, takie jak After Life, Promesses, Adieu i You Know You Like It na stałe zapisały się na house’owych kartach historii. Z pewnością nie zabraknie ich w secie Francuza na imprezie w Podczelu.

Tchami ukoi pragnienia wszystkich spragnionych muzycznych doznań na najwyższym poziomie w piątek 22 lipca prezentując swoje show na Silver Stage. 18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu.

Tchami x Malaa na Tomorrowland 2019


To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować - zapewnia organizator MDT Production. Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze David Guetta, Faithless, Fatboy Slim, Malaa oraz Marshmello. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej - https://bilety.sunrisefestival.pl.

Sprawdź także

- 11-letni producent zakontraktowy przez Spinnin' Records w cieniu skandalu
Prawa do piosenki Kygo wystawione na aukcji
Legendarne trance'owe trio gwiazdami kolejnego Cercle. Znamy szczegóły

Zdjęcie: Gromysz
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)