News

Tak Tujamo przygotowuje się do występów w Polsce. Posłuchaj „Clap Your Hands”

Tujamo to jeden z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich DJ-ów na ogólnoświatowej scenie muzyki EDM. Swoimi wydaniami sprzed kilku lat zawojował Spinnin’ Records, w którym pojawia się do dzisiaj. Kilka dni temu zaprezentowano kolejny kawałek Matthiasa pt. Clap Your Hands, który stworzył z bardzo specjalnym gościem! Sprawdźmy, jak brzmi ten banger!


Kim jest współtwórca Clap Your Hands?

JORD to brazylijski producent muzyki house, który w serwisie Spotify posiada aktualnie ponad półtora miliona miesięcznych słuchaczy. Niby alias niezbyt znany dla polskiej publiczności, ale za to światowej owszem! W czasie swojej kariery współpracował już z duetem Felguk, Dubdogz, Bruno Martinim czy nawet z ALOKIEM. Wygląda na to, że Jordan gustuje w narodowych kooperacjach, bo warto w tym momencie wspomnieć, że niedługo wyjdzie jego track stworzony wspólnie z innym Brazylijczykiem  KVSHEM, który jest artystą zakontraktowanym w STMPD RCRDS.

Brazylijski producent zrobił jednak wyjątek i postanowił stworzyć piosenkę razem z niemiecką gwiazdą muzyki EDM, którą jest Tujamo. Mimo że JORD jest znany głównie w Ameryce Południowej, to powoli staje on się rozpoznawalny w innych częściach świata. Jego największym hitem jest aktualnie utwór Everybody Wants To Party, który na Spotify zdobył prawie 37 milionów odsłuchań. Gorzej ze statystykami jest jednak na YouTube. Tam jego tracki zdobywają nie więcej niż cztery miliony wyświetleń.

Młody producent z Brazylii nigdy nie zaliczył dużego występu poza granicami swojej ojczyzny. Ma jednak za sobą bardzo ciekawy występ b2b, gdzie pojawił się na scenie razem z duetem Dubdogz, Zuffo oraz projektem Watzgood. Na koniec warto powiedzieć o tym, że JORD pracował jeszcze z zespołem Future Class, bo to właśnie oni w najbliższy piątek zaprezentują coś naprawdę specjalnego! Czekajcie cierpliwie, a teraz porozmawiajmy o Clap Your Hands!

Tak bawią się Brazylijczycy, kiedy na scenie jest JORD

Clap Your Hands po dwóch latach

Jakiś czas temu na serwisach streamingowych udostępniono utwór Clap Your Hands. Jeszcze przed premierą pojawił się on w podcastach Afrojacka, Timmy’ego Trumpeta czy dwukrotnie u duetu Dimitri Vegas & Like Mike. Wszystkie te supporty Tujamo oraz JORD otrzymali w przeciągu ostatniego miesiąca. Co by było jednak, gdybym powiedział Wam, że najnowszy utwór tej dwójki jest naprawdę taki nowy.

JORD po raz pierwszy zaprezentował track Clap Your Hands podczas imprezy Sonzeira, czyli dokładnie 6 marca 2020 roku. Od tamtego czasu do momentu wydania piosenki minęło 829 dni. Na ów produkcję czekaliśmy dokładnie dwa lata, trzy miesiące i siedem dni. Czy warto było czekać tak długo?

Jak najbardziej! Clap Your Hands to festiwalowy utwór pełną gębą. Idealnie pasuje on do dyskografii Tujamo, a swoje trzy grosze dołożył oczywiście JORD, który zajął się produkcją wokali i elementami dropu. Ten lekko mroczny klimat sprawia, że rośnie w nas ciekawość i chęć jak najszybszego sprawdzenia brzmienia reszty kompozycji. Myślę, że jest to aktualnie jeden z najlepiej brzmiących festiwalowych numerów w tym roku. Nie mam wątpliwości co do reakcji publiczności na tę piosenkę, bo na pewno będzie głośno!

Opłacało się czekać dwa lata, czyli Clap Your Hands od Tujamo i JORDA

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →