Timmy Trumpet obchodzi swoje 40. urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy wybrać 4 utwory wszech czasów od utalentowanego artysty. 1 UserComments

Wybraliśmy cztery nasze ulubione numery na 40. urodziny Timmy'ego Trumpeta

Artykuł dodano: 10 czerwca, godz. 16:37
Odsłony: 914x
Timmy Trumpet obchodzi swoje 40. urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy wybrać 4 utwory wszech czasów od utalentowanego artysty.


Okrągła rocznica urodzin Timmy'ego

Timmy Trumpet to jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie. Artysta ten, mimo że posiada na swoim koncie spokojne utwory, kojarzony jest głównie z klubowymi, mocnymi brzmieniami. Te jemu z pewnością się przydadzą, gdyż Timmy właśnie obchodzi 40. urodziny. Jest to zatem świetny powód, by wytypować adekwatnie cztery najlepsze kawałki w historii producenta.

Przeczytaj też: Muzyka basowa w Europie. Promotorzy i festiwale warci uwagi


Naszą listę zaczniemy od kawałka Party Till We Die. Utwór ten wydany wraz z MAKJ-em jest istną kwintesencją klubowej muzyki elektronicznej. Bigroom house'owa produkcja z elementami melbourne bounce może do siebie przekonywać chwytliwą energią i bardzo energicznym charakterem.

Timmy Trumpet, MAKJ - Party Till We Die


Kolejnym kawałkiem na naszej liście został utwór Psy or Die. Wydany wraz z zawsze świetnym Carnagem po prostu nie mógł nie zostać hitem. Psytrance'owa produkcja bardzo skutecznie przekonała do siebie wielu fanów, dzięki czemu już teraz na platformie YouTube liczy ponad 50 milionów odsłon.

Timmy Trumpet, Carnage - Psy or Die


Trzeci kawałek z naszej listy również gatunkowo należy do trance'u. Mowa bowiem o utworze Oracle. Numer ten w sposób świetny łączy ze sobą delikatny i relaksujący wokal z ciężką i basową podstawą. Dzięki temu kawałek ten świetnie sprawdzi się zarówno na festiwalowych deskach, jak i na naszych słuchawkach.

Timmy Trupet - Oracle


Utworem wieńczącym nasze zestawienie jest Toca. Kawałek ten musiał się znaleźć na tej liście z kilku powodów. Przede wszystkim jest to istny hymn festiwalowy i produkcja ta świetnie odnajdzie się niemal w każdym secie. Dodając do tego intro, które może poprawić humor oraz doceniając wysoki poziom wykonania, otrzymujemy argumenty, dzięki którym nie można pominąć tej produkcji, mówiąc o najlepszych utworach Trumpeta.

Pomimo że to koniec naszej listy, pamiętajcie, że całość ma charakter raczej symboliczny, gdyż nie sposób wyliczyć wszystkich najlepszych utworów Timmy'ego. Solenizantowi życzymy kariery minimum tak udanej jak do ten pory. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Timmy Trumpet, Carnage, KSHMR - Toca

Sprawdź także:

- Matisse & Sadko wydali singiel w Tomorrowland Music. Posłuchaj "Feeling"
- Habstrakt dołącza do line-upu jednego z polskich festiwali. Gratka dla fanów bass house'u
- "My Name Is Skrillex" skończyło już 12 lat! Przypominamy pierwszy minialbum Skrillexa
Komentarze
  • Party Guest13 czerwca, godz. 23:42
    Tymek Trąbka i top wszech czasów?
    Na moim radarze pojawił się w 2013, a szczyt jego możliwości datuję na rok 2014 kiedy usłyszałem Freaks. Później dodał do tego jakiś rap pana japy i krzyżyk... im dalej w las tym ciemniej :(
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)