Maddix postanowił wziąć na warsztat legendarny już numer Tiesto. Jak brzmi „Lethal Industry” w odświeżonej wersji? Sprawdź! 0 UserComments

Tiesto i jego „Lethal Industry” w odświeżonej przez Maddixa wersji

Artykuł dodano: 10 czerwca, godz. 15:40
Odsłony: 1367x
Maddix postanowił wziąć na warsztat legendarny już numer Tiesto. Jak brzmi Lethal Industry w odświeżonej wersji? Sprawdź! 


Lethal Industry w nowej, odświeżonej wersji przez Maddixa

Historia oryginalnej wersji utworu sięga roku 1999, w którym to Lethal Industry zostało wydane tylko w trzech kopiach na winylu. Był to singiel, który zapowiadał pierwszy w karierze album Tijsa - In My Memory. Oficjalnie utwór został wydany w roku 2001 z następnym utworem Suburban Train na drugiej stronie płyty i był dostępny tylko i wyłącznie w Holandii. Melodia zawarta w utworze na zawsze zapadła w pamięci fanom elektroniki z początku lat 2000.

Niewielu może sobie zdawać sprawę, że Tiesto wykorzystał w swoim utworze melodie z istniejącego już utworu. W roku 1995 Alec Empire wypuścił Suecide. Słyszymy w nim oryginalną melodię, którą w późniejszym czasie Tiesto postanowił trochę odświeżyć. Już wiele razy mieliśmy okazję przekonać się, że historia zatacza koło. Tak też po 23 latach pojawiła się kolejna osoba, która postanowiła wrzucić na warsztat wersję od Tiesto i pokazać światu, co jeszcze można z niej wycisnąć.

Właśnie tak pojawiła się w sieci odświeżona wersja Lethal Industry przez Maddixa. Ten holenderski DJ i producent ma na swoim koncie już wiele utworów. Wydawał je w dużych wytwórniach, takich jak Revealed, Spinnin Records czy Armada. Po sukcesie ostatniego zremiksowanego klasyka, jakim był utwór Advanced od Marcela Woodsa, przyszedł czas na Tiesto. Maddix postanowił wykorzystać to, co najlepsze w utworze i stworzył tech trance'owy remix. Co sądzicie o Lethal Industry w nowym wydaniu? Czy przypomniał Wam chociaż trochę imprezy sprzed kilkunastu lat? Sprawdźcie wersję Maddixa!

Tiësto - Lethal Industry (Maddix Remix)

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)