News

Steve Aoki wydaje album. Kiedy premiera „HiROQUEST”?

Znamy szczegóły nadchodzącego albumu Steve’a Aokiego. Kiedy ukaże się HiROQUEST?


Aoki z kolejnym krążkiem

Każdy artysta zawsze stara się mieć w rękawie kilka asów. Dzięki temu ma szansę wyróżnić się na tle innych twórców, a przy okazji częściej przykuć uwagę swoich odbiorców. Również i Steve Aoki na te wakacje przygotował dla fanów kilka niespodzianek. 
Dopiero co informowaliśmy Was, że w te wakacje Steve wyruszy w podróż po świecie. Trasa Summer 2022 pozwoli Aokiemu koncertować od Stanów po Europę. Okazuje się jednak, że to nie jest jedyna nowina ogłoszona w ostatnim czasie przez amerykańskiego artystę.
Jeszcze w tym roku ukaże się bowiem kolejny album artysty. Będzie to już ósmy krążek w karierze DJ-a. Sama data premiery albumu zapewne nie bez powodu zbiega się z trasą artysty. W końcu będzie to dla Steve’a świetna okazja, by przedpremierowo zagrać swoje utwory w wielu lokalizacjach na całym świecie.

Przeczytaj też: Zobaczymy w tym roku Steve’a Aokiego w Polsce? Sprawdzamy trasę „Summer 2022”

Album HiROQUEST zawierać ma aż 26 kawałków. Co ciekawe, całość podzielona ma zostać na pięć osobnych segmentów, z czego każdy z nich będzie odnosił się do innej mitologii. Jak mówi sam Steve: „Muzyka jest łącznikiem z tym wszechświatem, który tworzę”. Warto również przyjrzeć się collabom, które zobaczymy na nadchodzącej płycie.
Na HiROQUEST znajdować ma się wiele współprac pomiędzy DJ-em a chociażby gwiazdami rocka. Wśród współtwórców utworów z albumu znajdziemy m.in. Taking Back Sunday, Kane Brown, Mod Sun, Lil Xan czy Goody Grace. Sam album oficjalnie ukazać ma się już 16 września.
Tym samym HiROQEST ląduje na coraz dłuższej liście premier, na które warto mieć oko w najbliższym czasie. Z pewnością może zastanawiać, jak zaprezentowany zostanie format z pięcioma zupełnie odmiennymi mitologicznymi muzycznymi opowieściami. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym profilu na Facebooku.

Steve Aoki & Taking Back Sunday – Just Us Two

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →