News

RAMPAGE – największy na świecie festiwal dubstep i dnb po raz kolejny przełożony

Kolejny raz RAMPAGE musi zostać przełożone i odbędzie się w innym terminie. Sprawdź co z biletami i poznaj nową datę imprezy.


RAMPAGE przełożone, historia znów zatacza koło

Kolejna zła wiadomość dla fanów muzyki dubstep i drum & bass – belgijskie RAMPAGE zostaje przełożone. Jedna z największych basowych imprez jaka odbywa się w Europie, na którą zjeżdżają się fani z całego kontynentu, znów musi uznać większość koronawirusa. Lokalne władze wprowadzając kolejny raz obostrzenia dotyczące odbywania się imprez masowych zmusiły organizatorów tego święta muzyki basowej do przełożenia wydarzenia na kolejny rok. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy mamy do czynienia z przeniesieniem imprezy na inny termin.

Początkowo impreza miała odbyć się w marcu tego roku, ale rozszerzająca się pandemia koronawirusa zmusiła do przełożenia imprezy na 10 i 11 grudnia 2021 roku. Na niecałe dwa tygodnie przed imprezą dowiedzieliśmy się o kolejnym przeniesieniu imprezy. Organizatorzy poinformowali na swoich social mediach o nowej dacie, przekładając przy tym również inną edycję swojego wydarzenia o nazwie RENEGADE na końcówkę nadchodzącego roku. 


Najważniejsza informacja – bilety nie tracą ważności!

W oficjalnym oświadczeniu organizatorzy zapewniają, że wszystkie bilety zakupione na edycję marcową w 2021, później grudniową, zachowują ważność w nowym terminie imprezy. Jeżeli mowa już dacie – jest to 18 i 19 marca 2022 roku.
Dowiadujemy się również o ustalaniu nowych warunków z artystami potwierdzonymi na poprzednią datę. Miejmy nadzieję, że większości z nich uda się zaprosić w nowym terminie. Jednym z headlinerów tego wydarzenia miało być holenderskie trio – Noisia, które kończy swoją działalność. Miał to być ostatni występ tego legendarnego projektu w Belgii z racji trasy Farewell Tour dlatego trzymamy kciuki aby ich występ doszedł do skutku!

Skrillex, Noisia, josh pan & Dylan Brady – Supersonic (My Existence)


RAMPAGE to impreza obowiązkowa dla fanów mocnego basu

Z roku na rok impreza zalicza progres zapraszając na kolejne edycje coraz to większych artystów. Na poprzednich edycjach można było zobaczyć występy na żywo takich osób jak m.in. Excision, Dirtyphonics, Noisia, Caspa & Rusko, Funtcase czy Sub Focus. Miejmy nadzieję, że impreza odbędzie się w zaplanowanym terminie i znów wszyscy będą mogli spotkać się w Antwerpii na RAMPAGE 2022!

RAMPAGE 2019 AFTERMOVIE

Sprawdź także

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →