Rumuński event w rok dał się poznać mieszkańcom Bukaresztu. Problem w tym, że jego druga edycja nie odbędzie się w tym samym miejscu co debiutancka. Znamy lokalizację i pierwsze trzy gwiazdy. 0 UserComments

SAGA Festival w nowej odsłonie - zmieniona lokalizacja i pierwsze gwiazdy

Artykuł dodano: 29 listopada 2021, godz. 15:29
Odsłony: 391x
Rumuński event jest dobrze znany mieszkańcom Bukaresztu. Problem w tym, że bardzo często zmienia miejsce odbywania. W tym przypadku również nie było inaczej. Sprawdźmy gdzie teraz będzie można spotkać największe gwiazdy EDMu. 


Konkurencja dla Untold oraz Neversea

Jak dobrze wiemy Rumunia jest obfita w wielkie festiwale muzyki elektronicznej. Untold w Kluż-Napoce czy Neversea w Konstancy to grube eventy. Dodajmy do tego jeszcze SAGA w stolicy kraju i mamy trio solidnych przedsięwzięć na skalę światową.

Dla organizatorów będzie to dopiero druga impreza z cyklu SAGA Festival. Event w Bukareszcie podczas swojej inauguracyjnej edycji mógł poszczycić się takimi osobistościami w line-upie jak Don Diablo, Tiesto czy W&W. Mocny skład prawda? To nic w porównaniu do tego co zobaczymy w 2022!

SAGA Festival 2021 Aftermovie, obejrzyj


Edycja 2022 będzie przełomowa

SAGA Festival dzięki swojej pierwszej imprezie przykuła uwagę wielu fanów EDMu w Rumunii i nie tylko. Mieszkańcy Bukaresztu mogą być dumni, że mają taki event na wyciągnięcie ręki. W nadchodzącej edycji zajdą jednak małe zmiany. Przedsięwzięcie zmienia swoją lokalizację. Wcześniej odbywało się ono w parku Izvor. Aktualnie festiwal ma mieć miejsce na Arenie Narodowej (również w stolicy), która może pomieścić nawet ponad 60,000 fanów.

Gdyby tego było mało zapowiedziano już pierwsze gwiazdy, które będzie można zobaczyć podczas najnowszej edycji SAGA Festival.
Są to:

- Afrojack
- Marshmello 
- Timmy Trumpet 

Widowisko zostało zaplanowane na 3-5 czerwca 2022 roku, więc pozostaje nam tylko czekać na kolejne ogłoszenia!

SAGA Festival 2021 Sunnery James & Ryan Marciano - Cały set, obejrzyj


Sprawdź także
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)