News

R3HAB zakończył rok dwoma ciekawymi premierami z Now United i raperką BIA

Produktywność R3HAB’a przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Producent wydawał w 2021 roku hit za hitem, a w jego ostatnie dwa dni wydał dwa międzynarodowe kawałki, którymi zbytnio się nawet nie pochwalił.


R3HAB zakończył 2021 rok pokazem fajerwerków

Każdy kto wejdzie na konto R3HAB’a na Spotify i poświęci chwilę na policzenie ile nowej muzyki wyszło z jego strony zatrzyma się na liczbie… trzydziestu siedem premier. Nie, w sumie nie są zawarte remiksy jego produkcji stworzone przez innych muzyków oraz wersje akustyczne wybranych singli. R3HAB był po prostu przez ostatnie 12 miesięcy maszynką do robienia muzyki. 
Holenderski DJ publikował bardzo dużo remiksów – głównie oczywiście slap house’owych, ponieważ to się sprzedaje – oraz zaliczył kilka ciekawych kolaboracji, jak np. te z Marnikiem (Candyman), Smokepurppem (Fendi), Timmy Trumpetem i W&W (Distant Memory) czy dwoma Polakami, Fafaqiem i DNF’em pt. Sorry I Missed Your Call.
Miniony rok zakończył dwoma dodatkowymi premierami, którymi w sumie zbyt się nie chwalił. O których kawałkach mowa?

R3HAB, Fafaq & DNF – Sorry I Missed Your Call

R3HAB łączy siły z grupą 18 muzyków i remiksuje BIA

30 grudnia w serwisie YouTube ukazał się obrazek do utworu JUMP autorstwa grupy Now United. Jak możemy się dowiedzieć jest to międzynarodowa popowa grupa, w której skład wchodzi aktualnie 18 członków z 18 różnych krajów takich jak Hiszpania, Australia, Korea Południowa, Brazylia czy Senegal. Muzycy są aktywni na scenie od 2019 roku i wydają się trzymać bardzo dobrze – ich kanał subskrybuje ponad 7.9 miliona osób.

Sprawdź także: R3HAB z oficjalnym remiksem dla Pitbulla

Do najnowszego numeru – przedstawiającego najnowszą członkinię Now United, Alta B, formacja zwerbowała właśnie R3HAB’a, który odpowiada za jego produkcję. JUMP nadal nie jest dostępne na streamingach, ale w 72 godziny zaliczyło 16 milionów wyświetleń na YouTube. R3HAB pochwalił się premierą jedynie na Facebooku.

Now United – R3HAB Presents JUMP ft. Alta B

Rok 2021 stał również pod znakiem premiery wersji Deluxe albumu FOR CERTAIN amerykańskiej raperki BIA. Zaraz obok remiksu WHOLE LOTTA MONEY z Nicky Minaj i COVER GIRL najlepiej zasięgowo poradził sobie singiel CAN’T TOUCH THIS, który sampluje hity Milkshake i oryginalne Can’t Touch This MC Hammera.
W ostatni dzień roku 31-latka podzieliła się z nami klubową wersją utworu w wykonaniu R3HAB’a, który podobnie jak przy remiksie dla Pitbulla postawił na energiczne house’owe brzmienia. Jak wyszło? Bardzo dobrze.

BIA – CAN’T TOUCH THIS – R3HAB Remix

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →