Najpopularniejszy polski duet producentki po raz drugi z rzędu zdecydował się na muzyczne podsumowanie roku tworząc YEARMIX 2021. Posłuchaj! 0 UserComments

DJ Kuba & Neitan podsumowują rok 90-minutowym miksem

Artykuł dodano: 26 grudnia 2021, godz. 17:16
Odsłony: 446x
Najpopularniejszy polski duet producentki po raz drugi z rzędu zdecydował się na muzyczne podsumowanie roku tworząc YEARMIX 2021. Posłuchaj!


DJ Kuba & Neitan nadal na topie

Nieprzerwanie od dobrych kilku lat DJ Kuba oraz NEITAN to najgorętsze nazwiska polskiej sceny klubowej - pod względem DJ-skim jak i producenckim. Ten kto znajdzie line-up polskiego festiwalu EDM bez tego duetu w składzie, niech pierwszy rzuci kamieniem...

W tym roku DJ Kuba & Neitan lądowali ze swoją muzyką w trzech topowych wytwórniach EDM na świecie. Było to Smash The House duetu Dimitri Vegas & Like Mike, w którym pojawili się za sprawą Kickin Hard z innym polskim duo - Bounce Inc., dwukrotnie HEXAGON holenderskiej gwiazdy Dona Diablo oraz oczywiście Spinnin' Records - największy elektroniczny label na świecie, którego Kuba oraz Adrian są podopiecznymi. 

Posłuchaj Dancing DJ Kuby, Neitana i Skytecha


Ich muzyczne dokonania w minionym roku doceniło szerokie grono innych producentów, dzięki którym Polacy znaleźli się na 62. miejscu zestawienia TOP 101 Producers 2021 portalu 1001tracklists, które wyróżniało stu jeden najczęściej supportowanych elektronicznych artystów w okresie od października 2020 roku do października 2021 roku.

Sprawdź także: Meszi debiutuje w SNRS Label singlem Afterparty

Bob Sinclar, Fedde Le Grand, Tiesto, Dillon Francis, Armin van Buuren, Robin Schulz i R3HAB to zaledwie garstka gwiazd tanecznej elektroniki, w której setlistach znalazła się muzyka Kuby i Neitana.

Podsumowanie 2021 roku przez DJ Kubę i Neitana

Najpopularniejszy polski duet reprezentujący EDM sprezentował nam w Boże Narodzenie drugi epizod corocznej serii YEARMIX, w której podsumowuje muzycznie ostatnie dwanaście miesięcy.

Miks z 2020 roku w nieco ponad roku uzbierał blisko 180 tysięcy wyświetleń i trzymamy mocno kciuki, że tegoroczny epizod będzie cieszył się jeszcze większą popularnością - zasługują na to zarówno jego autorzy, jak on sam, ponieważ selekcja dobrana jest na poziomie wręcz wybitnym.

YEARMIX 2021 od DJ Kuby i Neitana to kilkadziesiąt wyselekcjonowanych tanecznych numerów tworzących świetną - trwającą 94 minuty i 30 sekund - podróż przez miniony rok w EDM i idealną playlistę na tegorocznego Sylwestra.

Zapraszamy do odsłuchu i proszę szerzyć tą nowinę w śród znajomych!

DJ KUBA & NEITAN - YEARMIX 2021

Sprawdź także

- Gorgon City udostępnili nagranie z występu w The Warehouse Project
- Sam Feldt i Rita Ora ze wspólnym numerem
- Wytwórnie, które najprężniej działały w 2021 roku

Zdjęcie: GROMYSZ
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)