News
Festiwale 2023 - największa mapa polskich festiwali

Przed Wami największa mapa polskich festiwali

Połączyliśmy doświadczenie i gusta naszych zespołów, aby stworzyć wyjątkowy projekt specjalnie dla Was. Ta mapa zawiera zarówno dobrze znane wydarzenia, na które tłumnie uczęszczacie, jak i zupełnie nowe, nierzadko niszowe imprezy, które Was oczarują. Sprawdźcie sami!

W Polsce oferta festiwalowa stale się rozrasta. Większość z nas nie zadowala się już udziałem w jednym wydarzeniu w ciągu letniego sezonu. Razem ze wzrostem liczby imprez, rośnie również ich różnorodność. Zaczynacie swoje wakacyjne plany od Sunrise Festival, ale ciągle Wam mało? Co powiecie na szybki wypad na mniejsze festiwale w okolicy? A może chcielibyście wybrać się na event, na którym dominuje kompletnie inny rodzaj muzyki i poznać coś nowego? Na naszej mapie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie.

Mapa, jakiej jeszcze nie było

Ekipa Biletomat.pl zaprosiła do współpracy redakcje FTB.pl, Muno.pl i Rytmy.pl, dzięki czemu mapa została przygotowana w możliwie najbardziej kompleksowy sposób. Dzięki temu jest ona wypełniona szeroką gamą niezbędnych informacji. Co więcej, łatwa nawigacja umożliwia dostosowanie mapy własnych preferencji. Wskażcie, dokąd chcecie się udać, a dowiecie się, jakie eventy czekają na Was w okolicy, do której zmierzacie. To jednak nie koniec udogodnień!

FESTIWALE 2023
NAJWIĘKSZA MAPA FESTIWALI W POLSCE

Festiwale 2023 – Letnie Festiwale w Polsce w 2023 roku

Podróżujcie po mapie Polski i planujcie kolejne wyjazdy na najlepsze imprezy. Podzielcie się mapą z przyjaciółmi i sprawdźcie, dokąd oni chcą się wybrać. Może zaplanujecie wspólny wyjazd? Jeśli tak, dzięki naszej mapie z łatwością znajdziecie wszystkie potrzebne informacje, a co więcej, będziecie mogli zakupić bilety na wiele wybranych wydarzeń, na które wejściówki dostępne są na Biletomat.pl. A wszystko to w jednym miejscu!

Od teraz macie dostęp do największej mapy polskich festiwali! Znajdziecie ją pod tym linkiem!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →