News

Projekt Black Sugar 2023 rozpoczęty! Co wiemy o imprezie?

Black Sugar to bez wątpienia jedna z wiodących hardstyle'owych imprez na terenie naszego kraju. Już w tym momencie wiemy naprawdę sporo o jej nadchodzącej edycji. Gdzie tym razem odbędzie się polskie święto fanów muzyki hard? Kto na nim wystąpi?

Black Sugar rośnie w siłę

Na zeszłorocznej edycji Black Sugar wystąpiły takie gwiazdy jak projekt Radical Redemption, Warface czy Tha Playah. Wtedy domem dla tegoż wydarzenia był łódzki hotel Hilton. Teraz jednak zaszły niemałe zmiany i event powędrował na Śląsk.

Black Sugar 2023 odbędzie się 7 października na terenie Areny przy ul. Akademickiej 50 w Gliwicach. Tegoroczna odsłona została wzbogacona o odpowiedni podtytuł. W tamtym roku był to Time of Darkness, a nadchodząca edycja stanie się Temple of Time – Świątynią Czasu. Z tego względu przygotowano zupełnie nową, świetnie wyglądającą szatę graficzną.

KUP BILET NA BLACK SUGAR 2023!

Co, jeśli jesteście zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu? Wystarczy wejść w ten link, wybrać odpowiedni rodzaj biletu i stać się posiadaczami wejściówki na Black Sugar 2023. Obecnie w sprzedaży znajduje się druga pula karnetów normalnych oraz pierwsza rodzaju VIP. Ich cena wynosi odpowiednio 219 oraz 599 złotych. Nie warto jednak zwlekać, ponieważ rozchodzą się bardzo szybko. I wcale nas to nie dziwi, bo to event naprawdę wysokiej klasy.

Co wiemy na temat line-upu? W tamtym roku w Łodzi słuchaliśmy setów międzynarodowych gwiazd. Teraz nie będzie inaczej, ponieważ pierwszym ogłoszonym artystą Black Sugar 2023 jest holenderski DJ o pseudonimie B-Front, który w swojej karierze grał na takich imprezach jak Defqon.1, REBiRTH czy Tomorrowland. Już niedługo poznamy kolejnych gości październikowego wydarzenia. Kogo chcielibyście zobaczyć na oficjalnym plakacie BS 2023?

Tak prezentują się oficjalne grafiki Black Sugar 2023!

fot. EQ MusicPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →