News
Paul Oakenfold

Metaverse to przyszłość? Paul Oakenfold rozpoczął sprzedaż biletów na wyjątkowy występ

Paul Oakenfold, będąc już od kilku dekad na scenie, bardzo rzadko dzieli się nagraniami ze swoich występów. Tym razem jednak dał swoim wszystkim fanom okazję do doświadczenia interaktywnego koncertu w świecie metaverse. Sprawdź!

Wypożyczenie nagrania… z koncertu?

Nie od dzisiaj wiadomo, że Paul nieczęsto dzieli się nagraniami ze swoich występów. Z tego powodu nieliczne transmisje na żywo czy relacje z jego koncertów są czasami usuwane, a to wszystko, żeby w pewien sposób wymusić udanie się na jego występ, poprzez co doświadczenie będzie tak unikatowe, jak tylko może być. Tym razem jednak Oakenfold wyszedł do swoich odbiorców z dosyć nietypową inicjatywą.

Przeczytaj także: Festiwal gigant ogłosił obszerny line-up. Wśród zaproszonych DJ Snake, David Guetta i Hardwell

O metaverse w świecie muzyki elektronicznej mówi się nie od dzisiaj i wszyscy artyści, którzy zainteresowali się tym tematem odpowiednio wcześnie, pomimo destabilizacji sytuacji finansowej w blockchainie osiągają dzisiaj ogromne zyski. Do grona tych artystów Oakenfold chciał dołączyć już od dłuższego czasu, jednak indywidualne podejście do całego projektu oraz napięty grafik producenta spowodowały duże opóźnienie.

Perfectoverse, hit czy kit?

Miesiąc temu na kanał YouTube producenta został dodany trailer Perfectoverse, na który obecnie ruszyła sprzedaż biletów. Najlepszym określeniem tego zjawiska byłby „interaktywny film” z występem Paula, do którego dostęp można wykupić na oficjalnej stronie wydarzenia. O ile samo nagranie będzie miało premierę dopiero 22 grudnia, tak już teraz, patrząc na odzew społeczności, można powiedzieć, że sam dość nietypowy pomysł nie okaże się jednym z większych sukcesów Paula.

Oprócz nagrania z 72-minutowym koncertem fani otrzymają również bonusowe trzy utwory play immersive experience, które pozwolą na interakcję przy użyciu wirtualnej kamery i staniem się reżyserem w świecie 360°. Bilety na Perfectoverse zgarniecie w linku tutaj.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →