News

Organizatorzy Tranceformations 2023 powiększają strefę VIP! Kiedy dostępne bilety?

Impreza Tranceformations 2023 zbliża się wielkimi krokami! Jak się okazuje, zainteresowanie eventem jest tak duże, że organizatorzy postanowili powiększyć pulę specjalnych biletów! Już niedługo rozpocznie się ich sprzedaż, a w tym momencie przypomnijmy sobie o najważniejszych aspektach tego wydarzenia! Sprawdźcie niezbędne informacje na ten temat!

Tranceformations 2023 tuż tuż!

Trzeba przyznać, że Tranceformations to seria tych trance’owych imprez na terenie Polski, które trzymają naprawdę wysoki poziom. Znamy już cały line-up głównej imprezy, a jakiś czas temu poznaliśmy również zestawienie artystów oficjalnego before’u. Jeśli dopiero co dowiedziałeś się o tym wydarzeniu, a przede wszystkim nie masz na nie biletu, to nic straconego! Oto co wiemy na jego temat!

KUP BILET NA TRANCEFORMATIONS 2023!

Impreza Tranceformations 2023 odbędzie się w sobotę 4 lutego na terenie Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu. Aktualnie w sprzedaży znajduje się czwarta pula biletów w cenie 229 złotych. Tak jak już wspomniałem, z powodu wielu zapytań odnośnie karnetów VIP organizator postanowił rozszerzyć strefę i już w niedzielę od godziny 20 będzie można ponownie zaopatrzyć się w takową wejściówkę. Uprawnia ona do skorzystania z miejsca z nieograniczonym dostępem do: alkoholu, soft drinków czy zimnego i ciepłego cateringu! Innymi udogodnieniami są jeszcze darmowa szatnia, osobne wejście na teren imprezy oraz strefa z najlepszym widokiem na festiwal.

Nie można oczywiście o solidnym line-upie, w którym znaleźli się m.in. Jordan Suckley, Markus Schulz, WHITENO1SE czy duet XiJaro & Pitch. Warto również dodać, że w tym roku dostępna będzie również scena Techformations, gdzie zagra np. Carla Roca czy projekt SIASIA. Na koniec chciałbym jeszcze wspomnieć o wydarzeniu – Before Tranceformations, który odbędzie się 21 stycznia w klubie Transformator przy ul. Tęczowej 57 we Wrocławiu!

KUP BILET NA TRANCEFORMATIONS 2023!

Jeśli chcesz rozpocząć eventowy rok 2023 z przytupem to bez wątpienia musisz pojawić się nadchodzącym Tranceformations! To niepowtarzalna okazja, żeby posłuchać na żywo jednych z największych gwiazd gatunku trance w Europie, a nawet na całym świecie. Nie zwlekaj i zaopatrz się w wejściówki już teraz! W ten sposób nie ominie Cię prawdziwie prestiżowa impreza!

Tak prezentuje się oficjalny line-up festiwalu Tranceformations 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →