News
TRANSMISSION POLAND

Nadchodzi druga edycja Transmission Poland

Tej jesieni w trójmiejskiej ERGO Arenie ponownie usłyszymy czołowych przedstawicieli sceny trance, na polskiej edycji Transmission - jednej z najbardziej spektakularnych halowych imprez tanecznych na świecie, która zagości u nas w kraju po raz drugi.

„Wielkie rzeczy nadchodzą”

Transmission to wyjątkowe połączenie muzyki elektronicznej (głównie trance, progressive trance, tech-trance i psytrance), wysokiej jakości nagłośnienia, efektów specjalnych oraz specjalnej scenografii. Popularny cykl imprez zapoczątkowany w czeskiej Pradze w 2006 roku stał się bardzo szybko towarem eksportowym podbijając kolejne miasta świata, takie jak Bangkok, Szanghaj czy Melbourne.

W ubiegłym roku impreza po raz pierwszy odbyła się w Polsce. W trójmiejskiej ERGO Arenie do wyjątkowej scenografii Vision Impossible zagrały takie gwiazdy szeroko pojętej muzyki trance jak: Darren Porter, Daxson, Indecent Noise b2b onTune, KEY4050, MaRLo, ProggyBoy, Roger Shah oraz Vini Vici.

Sprawdźcie oficjalne aftermovie poniżej:

TRANSMISSION POLAND 2022 ▼ THANK YOU, GDAŃSK!

Zobacz także: Dwie dekady wyjątkowej podróży. 20 lat temu ATB zaprezentował „Long Way Home”

Dziś organizatorzy wydarzenia – Euforia Festivals, podzielili się z polską publicznością radosną nowiną, bowiem oficjalnie ogłoszono, że druga edycja Transmission Poland odbędzie się jesienią – 28 października, ponownie w trójmiejskiej ERGO Arenie. Na razie nie podano dalszych szczegółów dotyczących programu i artystów, którzy zagrają, natomiast możecie już nabyć bilety.

Koniecznie sprawdź: Ferry Corsten prezentuje „Connect”

A jeśli Wam mało wrażeń zobaczcie poniższy występ projektu Johna O’Callaghana i Bryana KearneyaKEY4050 z ubiegłorocznej, polskiej edycji Transmission:

JOHN O’CALLAGHAN & BRYAN KEARNEY presents KEY4050 ▼ TRANSMISSION POLAND 2022 [FULL 4K SET]
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →