News
ferry corsten

Ferry Corsten prezentuje „Connect”

Popularny holenderski producent i didżej zapowiada swój nadchodzący album singlem Connect, który ma troszkę mroczny, lecz promienny klimat.

Ferry łączy ludzi

Przez ponad dwie dekady Ferry Corsten melduje się w czołówce artystów muzyki klubowej – od 1999 regularnie można go znaleźć w topce DJ Maga. To jeden z pionierów trance’u przełomu wieków, którego brzmienie jest bardzo różnorodne i nie ogranicza się do jednego gatunku muzyki klubowej, a wręcz bierze to, co najlepsze z kilku z nich. Przenosząc wpływy wspomnianego trance’u, lecz również house’u, a nawet melodyjnego techno na płaszczyznę electro, w jego występach można się spodziewać enigmatycznej, nieszablonowej energii. Nie inaczej jest w jego nowym singlu.

Connect po raz pierwszy został zaprezentowany w 1116. epizodzie A State of Trance Armina van Buurena, był niecierpliwie oczekiwany przez wielu fanów Ferry’ego, którzy pragną jego eksperymentów z różnymi stylami. Elementy progresywnego trance’u, takie jak doskonale dostrojona linia basu i piękne melodyjne syntezatory, a także chwytliwy wokal, zachwycą każdy system dźwiękowy, wprowadzając publiczność w wyższy stan transcendencji. Nie trzeba dodawać, że tytuł numeru idealnie komponuje się z jego brzmieniem, która łączy ludzi.

Ferry Corsten – Connect (Extended Mix)

Ferry w ostatnim czasie ma bardzo dobrą passę – wydaje nową muzykę w Flashover Recordings, a także prowadzi cotygodniowy program radiowy Resonation Radio, nadawany z kultowego studia ASOT. W dodatku fani mogą doświadczyć różnorodnej gamy muzycznej sympatycznego Holendra w całej okazałości dzięki jego serii What The F, która zabiera fanów w podróż po jego klasycznych utworach, zaaranżowanych na nowo i zremiksowanych z futurystycznym podejściem. Seria gościła już w 20 miastach i prężnie się rozwija.

What The F! 3-Hour Special [Live from Amsterdam]
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →