News
Mike La Funk, przedstawiciel Armada Deep, w ten weekend w Poznaniu - szczegóły

Mike La Funk, przedstawiciel Armada Deep, w ten weekend w Poznaniu – szczegóły

Już za kilka dni stolicę Wielkopolski odwiedzi DJ, któremu świat muzyki house jest doskonale znany. Jest on niemieckim przedstawicielem gatunku deep w jednej z wytwórni Armady, a także współpracownikiem Sirup Music, gdzie swoje największe przeboje wydawał nie kto inny jak Mike Candys! Mowa tutaj o naszym sąsiedzie o pseudonimie Mike La Funk, który już w ten weekend zagra swój koncert w Poznaniu!

Mike La Funk za chwilę w Poznaniu

Niemiecki producent to wieloletni artysta wytwórni Armada Deep, w której zaprezentował dwa tracki. Warto dodać, że pojawiły się one na głównym kanale labelu, także mowa tutaj o nie byle kim! Tak jak wcześniej wspomniałem, jest on współpracownikiem Sirup Music – szwajcarskiego labelu, w której aktualnie wydają EDX, Nora En Pure czy oczywiście Mike Candys.

Przeczytaj również: Rozpoczęcie Halloween z wysokiego C! 30 DJ-ów na Trick Or Beat we Wrocławiu

Mike La Funk to tak naprawdę stary wyjadacz na scenie muzyki house, ponieważ na portalu 1001Tracklists znaleźć można tracklisty z jego występów z 2006 i 2007 roku! Dodam tylko, że razem z amerykańskim artystą o pseudonimie Paige pojawił się w jednym z epizodów Armada Invites Radio, do którego zaproszenie otrzymywały takie gwiazdy jak Fedde Le Grand, Gareth Emery, Lost Frequencies czy nawet Afrojack!

Ten numer na pewno usłyszymy w Poznaniu!

To musisz wiedzieć!

Występ naszego zachodniego sąsiada odbędzie się w poznańskim klubie PACHA przy ul. Ignacego Paderewskiego 10. Koncert został zaplanowany na 22 października na godzinę 22, a o support zadbają rezydenci lokalu przy Starym Mieście. W Latino Room zagrają JOSE & Jason Brown, w strefie R’n’B – Andy Mile, a w Mainie oprócz Mike’a La Funk swoje sety zaprezentują Soban oraz niezastąpiony Tom Forester!

Bilety będą dostępne od godziny 22 w kasie klubu PACHA aż do wyczerpania zapasów. Cena takiej wejściówki wynosi 20 złotych dla kobiet oraz 30 złotych dla panów, lecz warto wspomnieć, że Panie mają zafundowane wejście do klubu za darmo. Jest jednak pewien haczyk, bo taka „promocja” obowiązuje do godziny 23. Na koniec z ważniejszych informacji trzeba dodać, że obowiązuje selekcja, próg wiekowy od lat 21 oraz bezwzględny zakaz żucia gumy na terenie klubu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych występem gwiazdy wytwórni Armada Deep do wspólnej zabawy. Taka okazja nie zdarza się często!

Tak prezentuje się oficjalny plakat promujący sobotnią imprezę!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →