TikTok z roku na rok staję coraz popularniejszy. Czy jest na świecie producent, który podbił tą aplikację? Przekonajmy się, który producent posiada największą rzeszę entuzjastów na platformie! 0 UserComments

Którzy DJ-e radzą sobie najlepiej na TikToku? Oto TOP 5 z największą ilością obserwujących!

Artykuł dodano: 8 sierpnia, godz. 17:37
Odsłony: 757x
TikTok z roku na rok staję coraz popularniejszy. Największą gwiazdą jest aktualnie Khaby Lame, który na owej platformie posiada prawie 150 milionów obserwujących. Liczba ta stale się powiększa, bo co około 4 dni Włoch zyskuje sto tysięcy nowych fanów. Jak to wygląda wśród DJ-ów? Czy jest na świecie producent, który podbił wspomnianą aplikację? Przekonajmy się i sprawdźmy, który producent posiada największą rzeszę entuzjastów na TikToku!


Miejsce 5 - Timmy Trumpet - 2 900 000 obserwujących

Timothy Jude Smith to pochodzący z Sydney w Australii DJ, który zasłynął na EDM-owej scenie ze swoich zakrapianych wódką (czasami whiskey) występów na największych festiwalach. Jego największymi hitami są utwory Freaks, Oracle i Punjabi. W czasie swojej kariery zachwycił wielu fanów na całym świecie, a ostatnio zyskał nawet aprobatę ze strony naszych rodaków w ramach wydania Just In Case.

Dzięki swojej muzyce i image'owi uzbierał na TikToku pokaźną liczbę prawie trzech milionów obserwujących. Australijczyk regularnie korzysta z aplikacja i wstawia tam nowe materiały. Na jego profilu widnieje liczba ponad 24 milionów polubień, a jego najpopularniejszy filmik z tej platformy posiada 46 milionów odtworzeń i pochodzi z jego koncertu podczas festiwalu Untold w Rumunii. Tym samym Timmy Trumpet wylądował na piątym miejscu tego zestawienia.

Posłuchaj ostatniego hitu Timmy'ego Trumpeta czyli Just In Case


Miejsce 4 - David Guetta - 4 000 000 obserwujących

Czy na TikToku są tylko młodzi użytkownicy? Nic bardziej mylnego! Sam spotkałem się paroma znanymi profilami, które prowadzone są przez ludzi nawet po 70-tce. David Guetta jednak jest trochę młodszy, bo w tym roku skończy 55 lat. Nie przeszkodziło mu to, jednak by jego persona, a przede wszystkim muzyka stała się popularna tej platformie. Od czasu założenia swojego profilu uzbierał tam równo cztery miliony obserwujących, a jego filmiki stale są oglądane przez fanów z całego świata.

Jego największym sukcesem na tej platformie jest materiał promujący jego oficjalny występ w grze Roblox. Myślę jednak, że zadziałały tutaj mechanizmy promocyjne aplikacji, bo około 200 tysięcy polubień przy liczbie prawie 40 milionów odtworzeń trochę kłuje w oczy. Warto jednak wspomnieć, że jego pozostałe filmiki również narobiły mu solidnych statystyk. Jego legendarny mem, gdzie Francuz przedstawiony został jako kucharz zebrał już prawie 20 milionów wyświetleń!

David Guetta i jego ostatnie wydanie czyli hołd w stronę Mary J. Blige!


Miejsce 3 - Alan Walker - 5 100 000 obserwujących

Alan Walker to postać, którą każdy szanujący się fan muzyki EDM powinien znać. Norweg zasłynął dzięki takim utworom jak np. Faded, Alone, The Spectre czy Sing Me To Sleep. Myślę, że w przyszłości staną się one nieśmiertelnymi utworami, a pamiętajmy jednak, że od premiery jego największego hitu minie w tym roku siedem lat. Właśnie w ten sposób zdobył on też pokaźną rzeszę fanów nie tylko na YouTube, Instagramie, ale również na TikToku.

Ponad pięć milionów nie pojawia się na owej platformie od tak. Jego materiały w tej aplikacji polubiono już ponad 32 miliony razy, bo w sumie posiada ich lekko ponad trzysta. Bardzo ciekawym eksperymentem okazał się filmik, w którym pokazuje jak ludzie reagują na niego bez maski. Materiał ten stał się przez pewien czas viralem. Szczerze myślałem, że większa ilość ludzi wie jak Alan wygląda bez maski, jednak okazało się, że podeszła do niego tylko garstka osób. Tak więc, Norweg ze swoimi TikTokowymi trendami wylądował na najniższym stopniu podium.

Man On The Moon czyli utwór Alana, którzy pokochali nasi rodacy!


Miejsce 2 - ALOK - 12 500 000 obserwujących

Pierwsza deklasacja na tle TikToka. Drugie i trzecie miejsce w naszym zestawieniu dzieli około 7 i pół miliona obserwujących. Posiadaczem jednego z największych kont wśród DJ-ów jest ALOK czyli brazylijski DJ, który już od jakiegoś czasu podbija listy przebojów, serca fanów na całym świecie i nie tylko. Jego muzyka rozpoznawalna jest na całym świecie, a profil na wspomnianej platformie prosperuje na bardzo wysokim poziomie. Jak Brazylijczyk zyskał tam tak dużą sławę?

Trzeba wziąć pod uwagę to, że ALOK jest z Brazylii, a więc z kraju, gdzie aktualnie mieszka 210 milionów ludzi. Jego największy przebojów uzbierał drugie tyle odsłon, a na swoim koncie posiada również kilka projektów z firmą GR6 Explode, która uzbierała mu znaczną część wyświetleń, które zdobył przez całą swoją karierę. Jego TikToki natomiast polubiono ponad 70 milionów razy, a większość jego materiałów bez problemu po kilku dniach pojawia się na stronie głównej aplikacji z paroma milionami odtworzeń na koncie. Muszę przyznać - za takie prowadzenie konta należy się szacun.

Ta piosenka zasłynęła nie tylko w radiach, ale i również na TikToku!


Miejsce 1 - Marshmello - 26 500 000 obserwujących

Myślę, że większość z Was spodziewała się kto będzie królował w tym zestawieniu. Nie mogło być inaczej, bo to w końcu on posiada jeden z najciekawszych image'ów wśród DJ-ów z branży. Marshmello jest królem TikToka w gronie producentów muzycznych, a jego profil pod względem obserwujących znajduje się na 102-gim miejscu na świecie. Dla naszych polskich influencerów są to liczby na ten moment nieosiągalne, a statystyki w postaci prawie 206-ciu milionów polubień tylko pogłębiają naszą depresję w tym temacie.

Marshmello za pośrednictwem TikToka promuje swoją najnowszą muzykę, produkty oraz oczywiście samego siebie. Jego tamtejsze materiały bez problemu zyskują ponad 10 milionów odsłon, a przez to, że stale podążą on za trendami dostępnymi na platformie zdobywa on coraz to większą rzeszę fanów nie tylko tam, ale również na wszystkich socialmediach. Trzeba przyznać, że Chris całkowicie zdeklasował swoich kolegów z branży i prawdziwym przeciwnikiem może być dla niego tylko ALOK.

Najnowsze wydanie Marshmello, które promował on na TikToku!


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)