News

Mamy Polaka na Ibizie, który wystąpi u boku Martina Garrixa!

Już od pewnego czasu wiemy, że jednym z rezydentów klubu Ushuaia na Ibizie będzie Martin Garrix. Wczoraj za pośrednictwem swoich profili na mediach społecznościowych producent przedstawił grupę artystów, z którymi wspólnie będzie dostarczał muzycznych przyjemności w lokalu na Ibizie. Sprawdźmy, kto znalazł się w tym gronie!


Blinders w gronie największych gwiazd

W czasie ostatnich lat mieliśmy przyjemność słuchać produkcji Mateusza w wytwórni STMPD RCRDS. Jego ostatnia piosenka z Martinem Garrixem pt. Aurora otrzymała pochlebne komentarze od fanów Holendra i nie tylko. Wszystko zaczęło się jednak od powrotu Poznaniaka po dość długiej przerwie. Od tamtego minęło już pół roku, a my cały czas jesteśmy podekscytowani tematem nadchodzących tracków, które przygotował dla nas nasz rodak.

Blinders znalazł się wczoraj w gronie ponad 40 artystów, którzy pojawią się obok Martina Garrixa w hiszpańskim klubie Ushuaia na Ibizie. Jest to historyczne wydarzenie, bowiem jest to lokal z bardzo bogatą historią. Szczerze mówiąc, to jestem przekonany, że od jakiegoś czasu polscy producenci, jak i cały nasz rodzimy EDM, zaczynają twardo stąpać po ziemi. Prawdą jest, że coraz więcej naszych rodaków pojawia się w wytwórniach muzycznych światowego formatu. Wróćmy jednak do tematu Ibizy i sprawdźmy, kto oprócz Mateusza zagra razem z Martijnem.

Posłuchaj ostatniej kooperacji Mateusza i Martina pt. Aurora

Śmietanka towarzyska ze STMPD i nie tylko

W gronie artystów, którzy pojawią się razem z Martinem Garrixem w klubie Ushuaia, znaleźli się artyści z wytwórni STMPD RCRDS, jak i również DJ-e z zewnątrz, z którymi Holender utrzymuje bliski kontakt. Jesteśmy bardzo ucieszeni z faktu, że znalazł się tam nasz rodak, ale nie możemy zapominać, że w tej grupie znajdują się osoby, bez których STMPD tak naprawdę nie byłoby takim samym labelem.

Do grupy artystów, którzy pojawią się u boku Martijna należą:

ACRAZE, Aspyer, Benny Benassi, Blinders, Brooks, Carola, Chemical Surf, Chocolate Puma, Citadelle, CMC$, DallasK, Disciples, Drove, DubVision, Florian Picasso, GetGet, Janee, Jax Jones, Jonas Blue, Josh Charm, Julian Jordan, Justin Mylo, KAIOS, Kungs, KVSH, Leonardo Das Cabrio, Loopers, Lost Frequencies, Magnificence, Malarkey, Matisse & Sadko, Matroda, Matt Nash, Mesto, MNNR, NUZB, Osrin, Pontifexx, Seth Hills, Silque, Syn Cole, The Him, Tinie Tempah, TV Noise, Vluarr oraz Zerb.

Wygląda na to, że Martin zabiera na Ibizę większość artystów wydających w STMPD. Możemy zauważyć również, że nie zapomniał on też o swoich starych znajomych, tj. ACRAZIE, Mesto czy Tiniem Tempahu. Nie zabraknie również supergwiazd pokroju Lost Frequencies, Jaxa Jonesa czy samego Benny’ego Benassiego. Lato w klubie Ushuaia zapowiadało się naprawdę znakomicie, ale teraz Garrix totalnie rozbił imprezowy bank!

Blinders wystąpi w tym roku na Ibizie!

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →