Jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych w Polsce wystąpi niedługo w Warszawie! Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi Tribbs! 0 UserComments

Tribbs wystąpi w warszawskim klubie Hulakula!

Artykuł dodano: 15 czerwca, godz. 10:30
Odsłony: 339x
Jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych w Polsce wystąpi niedługo w Warszawie! Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi Tribbs


Tribbs wystąpi w Hulakula

Jeden z czołowych producentów muzyki elektronicznej w Polsce, osiągający również sukcesy poza granicami naszego kraju, tworzący taneczne produkcje z zagranicznymi producentami. Tribbs, bo o nim właśnie mowa, osiąga niesamowitą słuchalność swoich utworów notując duże liczby odtworzeń. W tym miesiącu odnotował na swoim Spotify prawie 2,5 miliona słuchaczy! Niedługo nadarzy się dobra okazja, żeby posłuchać go na żywo!

Artysta ma swoim koncie ma wiele współprac i produkcji dla największych gwiazd w Polsce. Jednym z najpopularniejszych na pewno jest utwór Ostatni raz zatańczysz ze mną, którego autorami są Kubańczyk i Tribbs, czy Bal Wszystkich Świętych - cover klasyka Budki Suflera w nowej, elektronicznej wersji. Tribbs bardzo dobrze czuje się również jako DJ i właśnie w takiej formie będzie można posłuchać go w warszawskim klubie Hulakula!

Jedna z najlepszych okazji do posłuchania Tribbs i jego muzycznych produkcji na żywo będzie 18 czerwca w Warszawie, w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta! Cena wejściówki na to wydarzenie to 25 zł w przedsprzedaży online! Nie może Was tam zabraknąć! 

Bilety na koncert TRIBBS w Hulakula kupisz tutaj - KUP BILET.

Posłuchaj Tribbs - Bal wszystkich świętych

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)