Eventpromo

Little Big zagrają w Polsce: „Jesteśmy parzącym koktajlem absurdu i szaleństwa”

Choć pochodzą z Rosji to otwarcie sprzeciwiają się polityce prezydenta Putina i bez owijania w bawełnę krytykują inwazję na Ukrainę. Przez swoją postawę musieli uciekać z ojczyzny, lecz ta sytuacja jedynie napędziła ich do działania - teraz chcą być na scenie jeszcze bardziej szaleni i bezczelni. Little Big wracają do Polski, by dać upust emocjom i tanecznej energii.

Ich pełna absurdów twórczość zawojowała internet – wyniki odsłon w serwisach streamingowych potrafią przyprawić o zawrót głowy. A to dopiero początek, bo swój prawdziwy potencjał Little Big ujawniają podczas koncertów na żywo, będących czymś na granicy pozbawionego trzymanki show, a nieskrępowanego niczym rave’u.

Little Big – Hypnodancer

Pochodzący z Rosji zespół nie daje się zaszufladkować – sami muzycy swobodnie lawirują między różnymi stylami, które razem tworzą szaloną mieszankę wybuchową. „Reprezentują całkowicie poważne podejście do kompletnie niepoważnej muzyki” – takimi słowami można określić fenomen Little Big, zespołu, który z komedii na granicy absurdu stworzył porywające widowisko.

Oliver Tree & Little Big – Turn It Up (feat. TOMMY CASH)

Formacja zyskała rzeszę fanów w Polsce, o czym mogliśmy przekonać się podczas poprzednich występów w naszym kraju. Teraz grupa powraca, by dać aż pięć koncertów. Dla wszystkich tych, którzy oczekują dobrej zabawy pozbawionej napinki i sztuczności, Little Big na żywo to pozycja obowiązkowa!

Little Big – Pendejo

Sprawdźcie, gdzie można będzie zobaczyć zespół!

10 października – Gliwice, Mała Arena Gliwice

11 października – Gdańsk, B90

12 października – Poznań, B17

24 października – Wrocław, A2

26 października – Warszawa, Progresja

Bilety na każde z tych wydarzeń zakupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →