News
ILLENIUM po raz pierwszy wyruszy w europejską trasę! Gdzie wystąpi gwiazda melodic dubstep?

ILLENIUM po raz pierwszy wyruszy w europejską trasę! Gdzie wystąpi gwiazda melodic dubstep?

Zebrało się trochę nowości od ILLENIUM. Amerykański producent wydał nowy utwór oraz ogłosił pierwszą trasę koncertową po Europie.

ILLENIUM w podboju starego kontynentu

ILLENIIUM to twórca, który odsłania lekko braki w europejskiej branży muzyki elektronicznej. Producent bowiem jest za oceanem wielką gwiazdą oraz jednym z głośniejszych nazwisk samej elektroniki. Nie można powiedzieć, że w Europie ILLENIUM jest twórcą nieznanym, ale nijak ma się to do popularności w Ameryce.

Lada moment może ten stan się jednak odmienić. Dubstepowy DJ ogłosił całkiem interesującą nowinę dla swoich europejskich fanów. Twórca bowiem zamierza jeszcze w tym roku wyruszyć w swoją pierwszą trasę koncertową po starym kontynencie.

ILLENIUM ogłosił tą nowinę wydając przy okazji nowy utwór. Produkcja Luv Me A Little wydana wraz z Niną Nesbitt przedstawia dość klasyczne brzmienie amerykańskiego muzyka. Emocjonalne melodie oraz energiczne uderzenia w dropie to w końcu coś, za co pokochali ILLENIUM fani z całego świata.

ILLENIUM – Luv Me A Little (feat. Nina Nesbitt)

I chociaż najnowszy kawałek oraz wieść o europejskiej trasie koncertowej może lekko rozgrzać emocje fanów DJ-a, przypada mi średnio przyjemna możliwość ich ostudzenia. Ogłoszone przystanki nadchodzącej trasy koncertowej wyraźnie bowiem obnażają dysproporcję w globalnej popularności producenta.

Kontrast pomiędzy zapowiedzianymi lokalizacjami występów ILLENIUM na świecie jest tak duży, że samą trasę koncertową łatwiej jest nazwać po prostu trasą po Ameryce z europejskim fakultetem. Być może jednak nadchodzące występy w Barcelonie, Amsterdamie, Milanie, Brukseli, Paryżu i Londynie są początkiem większej ekspansji producenta na nasz kontynent.

Wszystkie do tej pory ogłoszone przystanki trasy koncertowej ILLENIUM sprawdzicie poniżej. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →