Eventpromo
ORW Festiwal

Huczne powitanie wakacji na ORW Festiwal 2023

Miłośnicy muzycznych imprez plenerowych mogą planować wolny weekend 30 czerwca – 1 lipca. W Bałtowie odbędzie się ORW Festiwal, który zaprasza do wspólnego powitania wakacji. Sprawdź, kto wystąpi w Bałtowie tego lata.

ORW Festiwal – otwarcie festiwalowego lata

Bałtów, miejscowość położona w województwie świętokrzyskim, miejsce odwiedzane przez ponad 500 tys. turystów rocznie. W tym roku oferuje muzyczne uniesienia. Po pięciu latach przerwy wydarzenie Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji powraca jako ORW Festiwal i oferuje dwa dni muzycznych wrażeń oraz dwa style muzyczne. To nowy projekt, którego misją jest dawanie radości poprzez muzykę. Wydarzenie ma łączyć ludzi, niezależnie od wyznawanych poglądów czy wieku. 

fot. via facebook.com/ORWFestiwal

Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się w piątek (30 czerwca) – na scenie wystąpi 6 raperów, a będą to: O.S.T.R., Polska Wersja, Smolasty, Kubańczyk, Kaz Bałagane, Avi. Dzień drugi (1 lipca) upłynie w klimatach muzyki klubowej – festiwal nie odchodzi od korzeni. Na scenie wystąpią najsłynniejsi polscy DJ (C-BOOL, KUBA&NEITAN, MATYS, HAZEL) oraz zagraniczna gwiazda muzyki EDM – TUJAMO. Pojawią się także regionalni DJ-e cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród lokalsów. Łącznie miłośnicy muzyki klubowej mogą przygotować się na dziewięć porywających występów. Ogromna dawka muzycznej energii zagości w Bałtowie, a to oznacza, że ORW Festiwal ponownie wraca na muzyczną mapę Polski.

Czytaj także: Ferry Corsten prezentuje „Connect”

Bałtów to miejsce gościnne zarówno dla publiczności i artystów. Tegoroczne ORW Festiwal zapewni różnorodną i bogatą ofertę. Na terenie obiektu powstanie miasteczko oferujące dostęp do pełnej bazy gastronomicznej. Wydzielona zostanie strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć i naładować się pozytywna energią. Wydarzenie odbędzie na terenie stoku narciarskiego, dzięki czemu miejsce będzie przypominać amfiteatr. Publiczność może spodziewać się wielu wrażeń wizualnych i dźwiękowych (konfetti, lasery, pełna pirotechnika sceniczna).

fot. via facebook.com/ORWFestiwal

ORW Festiwal – gdzie złapać bilety?

Bilety na tegoroczną edycję ORW Festiwal 2023 otrzymamy za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży są bilety jednodniowe w cenie 99zł bądź karnet za kwotę 169zł.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →