News

Carnage (GORDO) zabiera głos na temat kontrowersyjnego występu w Londynie

Mamy odpowiedź GORDO w sprawie jego przedłużonego seta w Ministry Of Sound. Czy popularny DJ przyzna się do winy?


Szybka odpowiedź GORDO

Kilka dni temu miał miejsce set GORDO w prestiżowym londyńskim klubie Ministry Of Sound. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu GORDO jest w ostatnim czasie mocno rozchwytywanym DJ-em, gdyby nie to, że jego set trwał znacznie dłużej, niż trwać powinien. Efekt był taki, że ex-Carnage swoim setem zajął czas przeznaczony na koncert dwóch innych DJ-ów – Essel i Waze’a. Drugi z artystów po samej imprezie wypowiedział się w niewybrednych słowach o GORDO
Mam za sobą ponad dekadę grania, szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem tego poziomu uprawnień lub arogancji i DJ-owałem z dużo większymi (i lepszymi) artystami.

Sama sprawa już od początku wydawała się dziwna. W końcu Diamente to bardzo doświadczony DJ i z pewnością sam by nie chciał, żeby inny twórca zajął jego czas przeznaczony na koncert. Całą sytuację podsycał fakt, że Essel to znacznie mniej ograna DJ-ka i jak sama mówi, by wystąpić w Ministry Of Sound, musiała spędzić ponad 10 godzin w podróży, a sam set przygotowywała dobre 6 godzin.


Przeczytaj też: GORDO to arogant, bo przedłużył swój set jako headliner? Tak twierdzą dwaj DJ-e po show w Londynie


W związku z tym wiele osób oczekiwało komentarza GORDO do całej sytuacji. Długo nie trzeba było czekać, gwatemalski producent odniósł się bowiem do całej sprawy za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Jak zapewnia artysta, cała sytuacja była błędem w komunikacji pomiędzy nim a jego managerem. 

Okazuje się bowiem, że GORDO został poinformowany, jakoby jego czas przeznaczony na seta był elastyczny. Twórca wiedział o obecności Waze’a oraz Essel, lecz zgodnie z jego wiedzą byli oni artystami, którzy mieli wejść na scenę tylko gdyby on sam zakończył swój set za wcześnie. Artysta przyznaje, że nie było jego zamiarem zabieranie czasu na koncert Waze’a oraz Essel, a zaistniałą sytuację zamierza im wynagrodzić. Pełne oświadczenie GORDO przeczytacie poniżej: 

Robiłem rozszerzone sety Gordo, trwające od 3 do 10 godzin, aby dać moim fanom jak najlepsze wrażenia z koncertu i byłem niesamowicie podekscytowany moim debiutem w Ministry Of Sound UK. Pracowaliśmy nad tym występem od miesięcy. Mój agent przyleciał z Niemiec i był tam jednym z głównych promotorów i menadżerów. Przed i w trakcie koncertu powiedział mi, że mój przedział czasowy jest elastyczny, widząc, że klub pozostaje otwarty do 6 rano i że będzie czuwał, jeśli będę chciał skończyć wcześniej. 

Nie poinformowano mnie, że oznacza to, że Waze lub Essel nie będą w stanie uzyskać odpowiedniej okazji. Zajmuję się DJ-ingiem od długiego czasu i robiłem to w różnych miejscach i nie miałem tego problemu NIGDY z innym występem. To był oczywisty błąd w komunikacji i bardzo mi przykro, że tak się stało. Szczerze mówiąc, byłem już w butach Waze’a i Essel i rozumiem, w jakim gównianym miejscu zostali postawieni. Więc pozwólcie, że wam to wynagrodzę – dodamy was do któregoś z moich przyszłych koncertów jako zadośćuczynienie.

Trzeba przyznać, że odpowiedź DJ-a brzmi naprawdę szczerze. Osobiście kupuję tę wersję, gdyż przy tego typu wydarzeniach już wcześniej dochodziło do nawet większych nieporozumień. Zaproszenie Waze’a oraz Essel jako uczestników na przyszły koncert GORDO jest również miłym gestem (zakładając, że artyści wyrażą chęć wystąpienia). Miejmy nadzieję, że cała sytuacja rozwiąże się w pomyślny sposób. 

GORDO Live from Club Space Miami Terrace

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:

fot. Medium RarePolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →