News
Gareth Emery i jego ostatni album studyjny. Jak prezentuje się „Analog"?

Gareth Emery i jego ostatni album studyjny. Jak prezentuje się „Analog”?

Gareth Emery właśnie zaprezentował swój ostatni album studyjny pt. Analog. W swojej karierze wydał dla nas cztery albumy studyjne. Wszystko ma jednak swój koniec i teraz nadeszła ta smutna chwila. Najświeższe wydanie producenta z Southampton nie przejdzie na pewno bez echa. Co przygotował dla nas 42-latek? Przekonajmy się!

Gareth Emery kończy pewien etap

Mogło to Was nieźle przestraszyć, ale spokojnie, Gareth Emery nie kończy z muzyką. Jest po prostu pewnego rodzaju uhonorowanie swojej twórczości i projektów Brytyjczyka. Etap wydawania albumów studyjnych dla legendy trance rozpoczął się w 2010 roku, kiedy to na świat przyszedł krążek pt. Northern Lights. Właśnie wtedy jego gośćmi byli np. siostra – Roxanne Emery, Emma Hewitt oraz zespół Above & Beyond w specjalnym projekcie OceanLab. Kilka miesięcy później ukazała się specjalna wersja LP pt. Re-Lit, gdzie znalazły się remiksy od gwiazd pokroju Giuseppe Ottaviani’ego, Jordana Suckleya, a nawet Hardwella!

W tym roku kończy się jednak historia albumów artystycznych dla Garetha Emery’ego. Jak sam producent określił: „Analog jest zwieńczeniem tego, co rozpoczęły Northern Lights”. Za pośrednictwem serwisu Indiegogo mogliśmy zobaczyć, co będzie znajdować się w poszczególnych odsłonach ostatniego krążka 42-latka i muszę przyznać, że jest to naprawdę szlachetne uhonorowanie pełnometrażowej twórczości.

Przeczytaj również: Track pełen tajemnic? Orjan Nilsen z kolejną nowością

Na płycie Analog znajduje się dziesięć tracków, z czego pięć to zupełnie nowe, niewydane wcześniej produkcje. Gareth postanowił zaprezentować nam również specjalne fanty w ramach tej jakże ważnej premiery. W skład gadżetów, które przygotował dla nas Brytyjczyk, wchodzą (w wersji najbogatszej): płyta CD w deluxe digipaku, mała książka zawierająca informację na temat poprzednich LP Emery’ego, specjalna 12-calowa płyta winylowa z podpisem artysty oraz wszystkie materiały dostępne do pobrania online.

Na ostatnim krążku Garetha Emery’ego znalazło się w sumie sześciu gości, a w tym np. Gid Sedgwick czy Sarah de Warren. Jest to materiał na zaledwie pół godziny, lecz gwarantuję Wam – jest to odpowiednie uhonorowanie pełnometrażowej kariery brytyjskiej legendy muzyki trance. Jeżeli przesłuchaliście już wszystkie single z albumu Analog, to teraz czeka na Was kolejne pięć trance’owych tracków! Koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami na temat tegoż projektu na naszym facebookowym fanpage’u – FTB.pl!

Posłuchaj albumu Analog autorstwa Garetha Emery’ego!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →