News

Dwie godzinny trance’owych klasyków od Cosmic Gate

Legendarne duo Cosmic Gate opublikowało 2-godzinny set pełen trance’owych klasyków. Jak brzmiał występ niemieckiego duetu? Sprawdzamy!


Cosmic Gate – stare wygi wiecznie żywe

Projekt Cosmic Gate powstał w 1998 roku czyli już 23 lata temu. Od tamtej pory Panowie wydali wspólnie 10 albumów studyjnych oraz jeden album kompilacyjny. W czasach swojej największej świetności zajmowali w plebiscycie DJ MAG Top 100 DJs 19 miejsce, kiedy to na szczycie królowali tacy DJ-e jak Armin van Buuren, Paul Van Dyk czy projekt Above & Beyond.

Jednym z największym hitów duetu jest oczywiście słynne Exploration of Space, które rozbrzmiewało w najznamienitszych klubach w całej Europie, jak również u nas w Polsce. Warto też wspomnieć, że utwór ten kończy w tym roku 20 lat. Oprócz sukcesu tej produkcji można wspomnieć o takich wydaniach jak Be Your Sound stworzone razem z australijską piosenkarką Emma Hewitt czy The Wave, które zostało wydane równie dawno jak EoS.

Ostatnie wydania Cosmic Gate

W roku 2021 duet bardziej skupił się na swojej rzeszy fanów, ponieważ zafundowali im kilka setów online na ich oficjalnym kanale YouTube. Oprócz tego Panowie pojawili się w tym roku na takich festiwalach jak Untold w Rumunii, EDC w Las Vegas czy ASOT1000 w Moskwie. Na imprezie w Rosji pojawiły się również takie sławy jak Giuseppe Ottaviani czy Ben Nicky.

Tegoroczne wydanie niemieckiego projektu zdecydowanie bardziej podchodzą stylowo pod utwory housowe, lecz nie można powiedzieć, że jest to zniżka formy. Jest to otwarcie nowej ścieżki dla Niemców, ponieważ taki utwór jak Nothing to Hide wydany w sierpniu tego roku na wokalu z Dianą Miro jest zdecydowanie warty przesłuchania.

Cosmic Gate & Diana Miro – Nothing to Hide, posłuchaj

Set z Miami dostępny w pełnej wersji

W secie pełnym klasyków z bardzo specjalnego miejsca jakim jest Miami Temple House znajdziemy takie utwory jak wcześniej wspomnaine Exploration of Space. Występ trwa 2 godziny i jest to prawdziwa gratka dla fanów klasycznego trance’u. W komentarzach możemy zauważyć bardzo pochlebne recenzje na temat koncertu. Niektórzy nawet nazwali go najlepszym setem roku 2020. Czy to prawda? Sprawdźcie sami!

Cosmic Gate In Concert at Temple House, obejrzyj set

Sprawdź także

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →