Już teraz poznaliśmy gwiazdę kolejnego Cercle Show, chociaż większym zaskoczeniem wydaje się być umiejscowienie wydarzenia. Dowiedz się więcej.  0 UserComments

Legendarne trance'owe trio gwiazdami kolejnego Cercle. Znamy szczegóły

Artykuł dodano: 24 listopada, godz. 14:58
Odsłony: 604x
Już teraz poznaliśmy gwiazdę kolejnego Cercle Show, chociaż większym zaskoczeniem wydaje się być umiejscowienie wydarzenia. Dowiedz się więcej. 


Powiew wakacji już tej zimy?

Above & Beyond to grupa muzyczna założona już ponad 20 lat temu tj. w 2000 roku. W jej skład wchodzą Jonathan 'Jono' Granta, Tony McGuiness oraz Paavo Silijamäki. Artyści znani są z gatunków w klimatach progressive trance. 

Swój pierwszy album wydali już w 2006 roku pod nazwą Tri-state. Jednak prawdziwą sławę przyniósł im album Sirens of the Sea wydany z brytyjską wokalistką Justine Suissą. Do największych hitów zespołu zaliczymy takie numery jak Sun & Moon, Can't Sleep czy We're All We Need.

Panowie są również założycielami kultowej wytwórni Anjunabeats. W każdy piątek w eterze radia pod tą samą nazwą mogliśmy słyszeć ich audycję Trance Around the World, która w 2012 roku zmieniła nazwę na Group Therapy Radio

W 2005 producenckie trio utworzyło bliźniaczą siostrę Anjunabeats wytwórnię Anjunadeep. Chociaż Anjunadeep zaczynała od wydawania utworów z samego końca setów Above & Beyond, już teraz zaliczana jest do ścisłej czołówki wśród wytwórni muzyki elektronicznej. Dzięki samej wytwórni mamy okazję poznać takich wykonawców jak chociaż Dusky, Lane 8, Yotto czy Cubicolor, a sam mocno wakacyjny charakter brzmień wytwórni idealnie pasuje w ramy nadchodzącego festiwalu. 

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Sun & Moon, posłuchaj

Cercle znów zaskakuje 

Właściciele Cercle znani są z organizowania eventów w różnych ciekawych lokalizacjach na całym świecie. Nie inaczej będzie tym razem. Już 13 grudnia tego roku impreza odbędzie się w kolumbijskim miasteczku Guatapé. Chociaż sama lokalizacja eventu nie jest jeszcze niczym niezwykłym (chociaż ta niewielka mieścina jest naprawdę urokliwa) to już samo położenie sceny wydaje się być pomysłem przyprawiającym o zawrót głowy.

Pierwsza część imprezy odbędzie się na tarasie Piedra Del Penol. Osobom, które lekcje geografii wolały spędzać na uczestnictwie w rave'ach pozwolę sobie przypomnieć, że jest to olbrzymi (aż 220m) granitowy monolit. Chociaż rozpoczęcie planowane jest na godzinę 15, na terenie obiektu zaleca się być wcześniej, ponieważ by dojść na scenę trzeba pokonać aż 700 stopni. Z wiadomych przyczyn spożywanie alkoholu w trakcie Cercle Show będzie zakazane. 

Przeczytaj też: Mamry Festival 2022 - pierwsze informacje i start sprzedaży biletów 

Impreza zacznie się dwugodzinnym setem Levanah. Zaraz po tym bo już o 17:00 będziemy mieli okazję usłyszeć gwiazdę wieczoru czyli sam zespół Above & Beyond. Co ciekawe na tym cała impreza się nie kończy.

Po zakończeniu obu setów cała załoga przenosi się do podnóża skały gdzie podczas after show będziemy mieli okazję ponownie usłyszeć znane nam DJ-skie trio oraz Karim Haasa. Uprzedzając nadchodzące pytania znajdziecie tam dostępny bar gdzie z pewnością będziecie mieli okazję zadbać o stężenie procentowe waszej krwi najlepszymi kolumbijskimi specjałami. 

Bilety zarezerwować możecie już teraz na oficjalnej stronie organizatora. Chociaż Kolumbia jest niemal po drugiej stronie świata, a o urlop w środku grudnia też nie jest łatwo zastanówcie się. Ilu z waszych znajomych miało okazję imprezować na szczycie ogromnej, kolumbijskiej skały przy dźwiękach Above & Beyond

ARTBAT at Bondinho Pao de Açúcar in Rio de Janeiro, Brazil for Cercle, sprawdź teraz

Sprawdź także

Future rave - jak stworzyć gatunek przyszłości?
Jaki procent fanów EDM zapłacił za oglądanie transmisji na żywo?
Aftermovie z UNTOLD Festival 2021 - obejrzyj 
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)