News

Duet W&W prezentuje pierwszy numer NWYR w 2023 roku

Od rozpoczęcia 2023 minął już ponad miesiąc. W tym czasie otrzymaliśmy już informacje na temat line-upu Tomorrowland, występu Olivera Heldensa jako HI-LO w Polsce czy tego, że Skrillex wrócił do wydawania muzyki. Teraz przyszedł moment na przedstawienie Wam pierwszego projektu od W&W w ramach NWYR w nowym roku! Sprawdźmy jak brzmi Oblivion!

W&W prężnie działają w nowym roku

Oblivion to już druga wydana w ciągu ostatniego miesiąca produkcja. Pierwszą z nich był numer dla głównego aliasu pt. Armageddon, gdzie gościnnie pojawiła się dawna ikona wytwórni BARONG FAMILYWiwek. Jak widać Willem i Wardt nie zapomnieli również o swoim big room trance’owym wcielenie, bo już teraz na serwisach streamigowych pojawił się kolejny track od NWYR!

Mówimy tutaj o numerze, który swoje pierwsze kroki stawiał już w lipcu tamtego roku. Oficjalany teaser tejże produkcji dało się usłyszeć podczas występu W&W na niemieckim festiwalu Airbeat One. Oblivion konsekwentnie pojawiało się w każdym następnym secie Holendrów i tym sposobem track ułyszeli goście takich festiwali jak Tomorrowland, Electric Love czy Parookaville.

Przeczytaj również: Światowe gwiazdy EDM, które są jeszcze przed trzydziestką

Od listopada 2022 aż do występu W&W na Adscendo na temat Oblivion było cicho. Dopiero kilka dni temu tuż przed premierą numer zaczęli supportować inni DJ-e! Byli to np. duet Blasterjaxx, Dimitri Vegas & Like Mike, Showtek czy nawet Armin van Buuren. Wszystko wskazuje na to, że aprobata ze strony trance’owo big roomowego grona może wróżyć naprawdę solidne brzmienie. Jak jest naprawdę?

Oblivion na pewno powinien się spodobać fanom muzyki trance zarówno jak i big roomu. Ten track to kwintesencja tego czym naprawdę jest projekt NWYR. Muszę szczerze przyznać, że słuchając go miałem wrażenie, jakbym wrócił się do czasów kiedy mówiono dopiero o początkach tego aliasu. Czy to oznacza, że jest to swego rodzaju odgrzewany kotlet? Nic bardziej mylnego! Numer ten może nie należy do topki producenckich możliwości Holendrów, lecz reprezentuje naprawdę wysoki poziom! Przekonajcie się sami!

Oto jak prezentuje się Oblivion od NWYR!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →