Jerry Deff

Jerry Deff
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djjerrydeff

Jerry Deff – Jarek Tarkowski – Od najmłodszych lat zakręcony na punkcie dźwięku. Za klubowym sprzętem pokazuje się pierwszy raz w 2003 roku. Od tamtej pory odwiedzając dziesiątki klubów i eventów, z każdym kolejnym setem zyskuje rozpoznawalność i uznanie.

W 2009 roku wygrywa najsilniej obsadzony konkurs DJ’ski w Polskiej historii – rywalizację na najlepszego DJ’a Projektu Plaża telewizji TVN, zostawiając za plecami prawie 160 muzyków z całego kraju. Otwierają się przed nim nowe możliwości – coraz częściej gości w prestiżowych miejscówkach na terenie całego kraju. Zostaje wykładowcą profesjonalnej szkoły FTB DJ School, występuje na największych festiwalach muzyki elektronicznej – m.in – Sensation „Celebrate Life”, Global Gathering 2010 i 2011.

Styl jego grania charakteryzuje duża ekspresja w podejściu do muzyki i przede wszystkim ludzi. Gra bardzo szeroko pojętą muzykę house – od łagodnych dźwięków sexy / funky / vocal, po głębsze i bardziej wyszukane brzmienia progressive / tech. Występy bardzo często urozmaica różnorakimi kooperacjami z instrumentalistami i wokalistami (sax / conga / djembe / violin). Obecnie rezydent i event manager klubu Bohema Siedlce.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →