News

Line-up sceny Sensation Deluxe! Update

Nadszedł czas, by przedstawić nazwiska i sylwetki Dj’ów, którzy umilą czas wszystkim osobom, które przebywać będą w Strefie Deluxe podczas Sensation ‘Celebrate Life’ Polska 23 Października we wrocławskiej Hali Stulecia.

Dla przypomnienia przedstawiamy przywileje posiadaczy biletów Deluxe:

Czas umilać Wam będą DJ-e, na specjalnie zorganizowanej scenie z parkietem tanecznym, a oprócz tego bilet Deluxe gwarantuje:

• stylizację fryzur,

• bezpłatną degustację szampana płynącego z fontanny,

• bezpłatną degustację białej czekolady z fontanny.

Ponadto DeLuxe Ticket zapewnia każdemu posiadaczowi biletu:

• osobne wejście na teren imprezy,

• osobną bezpłatną szatnię,

• oddzielną toaletę,

• balkon z widokiem na główną scenę

• dostęp do specjalnie zaaranżowanej strefy Deluxe,

• osobny dance floor,

• 10 żetonów na bezpłatne drinki alkoholowe dostępne w barach DeLuxe obsługiwanych przez profesjonalnych barmanów,

• bezpłatne piwo,

• bezpłatne napoje energetyczne,

• bezpłatne napoje chłodzące,

• bezpłatny catering,

• upominek od MSM

Prezentujemy Wam sylwetki DJ’ów serwujących muzykę house w najlepszym wydaniu na parkiecie Deluxe:

ADAMUS

Dj, producent, oraz kompozytor, który urodził się w 1975 roku w Opolu. Obecnie mieszka w Warszawie. Od roku 2001-ego komponował muzykę do undergroundowych filmów i spektakli teatralnych. W roku 2003, jako pierwszy polski Dj zaczął prezentować swoje umiejętności w bardzo popularnym w Polsce show – “Kuba Wojewódzki”.

Adamus ma swój specjalny program w Radio Planeta, który transmitowany jest do 18tu polskich miast. W każdy piątek i sobotę gra w radio wraz z Mafia Mike’m, z którym tworzy, mający na swoim koncie wiele hitów jako duet “Wet Fingers”. W roku 2006 otworzył swój label “001 records”, oraz został właścicelem klubu Lemoniada we Wrocławiu.

Poziom-X

DJ oraz producent programów telewizyjnych. Poziom-X urodził się w południowej części Polski, jaka jest niewątpliwie Śląsk. Od najmłodszych lat jego główne zainteresowania skłaniały się właśnie w kierunku muzyki. W roku 1997 – 1999 pracował dorywczo w dj-shop’ie, gdzie miał możliwość nabywania nowych doświadczeń muzycznych. Tam tez zetknął się po raz pierwszy ze sprzętem DJ’skim. Był samoukiem, lecz jak każdy miał swoje wzorce wśród DJ’ów z Polski i z zagranicy. Rok 2000 przyniósł nowe możliwości, od tego czasu, bowiem Marcin Zając (Poziom-X) „wyemigrował” do centralnej części kraju – Warszawy.

ANDREW SOMMERS (MSM Dj’s Collective)

Andrzej Kamiński aka Ando vel Andrew Sommers – prezenter Radia Planeta Poznań, który swoją kartę DJ’ską otworzył już ponad 16 lat temu. Jego doświadczenie, które zdobywał przez te wszystkie lata za konsoletą owocuje podczas jego występów niesamowitym show wypełnionym słonecznymi house’owymi rytmami z nakręcającymi vocalami, podczas których niemożliwym staję się zejście z parkietu.

DERVISH

Swoje zamiłowanie do muzyki odkrył na początku szkoły średniej, gdzie założył swój pierwszy zespół, grający electro punk. W tym samym czasie uczęszczał na prywatne lekcje wokalu. Dervish wystartował jako DJ w 1993 w pierwszym polskim klubie grającym muzyke techno „filtry”, w tym samym czasie prowadził audycję „DJ Club” propagującą muzykę klubową w „rozgłośni harcerskiej” (obecnie „Radiostacja”). Kolejne lata to ostry zwrot w kierunklu stylu „detroit”, co zaowocowało kontraktami wydawniczymi z MTJ rec & Trans records. Obecnie Paweł Labrentz wydaje dla Xerophyte rec, VOTU rec, Hit&hot rec, Broken rec. A jego styl możemy określić jako styl „derva”. Teraz bazuje na: Vocal house, Pumpin house, filtered and funky House.


FANK (MSM DJ’s Collective)

FANK czyli Krzysztof Radomski to młody i obiecujący DJ pochodzący z Poznania, gdzie mieszka, żyje i gra. Jest jednym z tych DJ’ów, dla których granie to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu – dla niego to przede wszystkim ogromna pasja. Jego muzyka przepełniona jest dużą ilością pianina oraz vocalu, a niezwykle pozytywne i klimatyczne sety to mieszanka tego, co czuje najbardziej: funky, deep i progressive house.

GRASS

Dobrze znany w klubach w całej Polsce dzięki swojej długoletniej karierze, której początek miał miejsce w 1996 roku. Jego style muzycznym to głównie house i electro-house, a także wszelkie radosne odmiany z Ibizy. Uczestnik ILNY, Global Gathering, oraz A State of Trance 450. Motto życiowe jako Dj´a: „stary człowiek i morze”, a także „wasz uśmiech jest moim uśmiechem a wasza radość moją radością”


JACOB (MSM Dj’s Collective)

Swoją profesjonalną działalność rozpoczął w 2001 roku jako rezydent klubu Tropicana. Grał na takich imprezach jak Global Gathering, Sensation, czy Godskitchen.Doświadczenie i wielkie zamiłowanie do muzyki pozwoliło mu przechodząc przez różnego rodzaju style muzyczne ostatecznie zostać godnym reprezentantem electro i progressive house.

JERRY DEFF

Jerry Deff – Jarek Tarkowski – urodził się w 1985 roku w Siedlcach. Od najmłodszych lat interesował się wszystkim związanym z muzyką. Już w szkole podstawowej zajmował się organizacją pierwszych imprez. Czasy liceum to już rezydentura w kultowym w owym czasie na wschodzie Polski klubie Concord. W roku 2007 za czasów rezydentury Insaneman’a co dwa tygodnie pojawiał się za konsoletą jednego z najbardziej ekskluzywnych klubów stolicy – The Space. W 2009 roku wygrywa najsilniej obsadzony konkurs DJ’ski w Polskiej historii – rywalizację na najlepszego DJ’a Projektu Plaża telewizji TVN, zostawiając za plecami prawie 160 muzyków z całego kraju.
Styl jego grania charakteryzuje duża ekspresja w podejściu do muzyki i przede wszystkim ludzi. Gra szeroko pojętą muzykę house i chociaż zdecydowanie nie jest ograniczony do jednego stylu, w jego setach dominuje przede wszystkim odmiana tech tego gatunku.


PETER DRUM (MSM Dj’s Collective)

Swoja przygodę z muzyka rozpoczął w 1999 r. jako Dj szkolnego Radio Węzła. Z czasem rozwijając swoje zainteresowania, pasja zaprowadziła go za profesjonalna konsoletę. Jego twórczość obraca się wokół housowych brzmień. W jego setach usłyszeć można  szeroko rozumiane pojecie tego gatunku, poczynając od lekkich housowych bitów przez elektryczne, aż po progresywne brzmienia z momentami Dutch house’u. Inspiracje czerpie z nowych produkcji jak i coverów starych utworów.


Dołącz już dziś do fanów Sensation na Facebook:

http://www.facebook.com/event.php?eid=139099009437779


Bilety obecnie dostępne są w 3 puli w cenie 230 PLN standard (do wyczerpania puli), 390 PLN golden oraz 650 PLN deluxe. Bilety dostępne są w bileterii : http//www.ftb.pl/bilety.asp

Stałe punkty sprzedaży:

  • Wrocław: kasa Hali Stulecia
  • Poznań: Centrum Informacji Miejskiej, Ratajczaka 44
  • Poznań: Sklep muzyczny RockLongLuck, ul. Półwiejska 20Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →