Fank

Fank
Kraj:
Polska
www:
https://www.facebook.com/djfank

Fank czyli Krzysztof Radomski to młody i obiecujący DJ pochodzący z Poznania, gdzie mieszka, żyje i gra! Jest jednym z tych DJ’ów, dla których granie to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu – dla niego to przede wszystkim ogromna pasja.

Na poznańskiej scenie klubowej od 2008 roku. Był to przełomowy rok w jego karierze, kiedy to dzięki swojej pasji i zaangażowaniu w to co robi, jego talent
został zauważony przez Venti Otto oraz Christophera Grűninga, założycieli AUDIO-CONTRAST.

Dzięki tej współpracy, już od 2009 roku miał okazję zagrać w kilku poznańskich klubach: IQ Club, Mood, Estadio, Cafe Novowiejska, Fashion Cafe, Stara Piekarnia, Broadway, Shivaz Club, Terytorium, Tunel. Do tej pory zagrał w klubach w całej Polsce, w takich miejscach jak: X-Demon (Leszno), Metropolis (Wrocław), Pub Za Szybą (Wrocław), Honey Bunny (Wrocław), Broadway (Bydgoszcz), Zamkowa 5 (Tczew), Joker Pub (Grodzisk Wlkp) oraz na festiwalu Attractive Sound w Pleszewie.

Obecnie współpracuje z agencją MSM Events i należy do kolektywu MSM DJ’s Collective. Szerszej publiczności pokazał się na takich eventach jak ASOT 450, Sensation, ILNY 2011/2012, ATB In Concert 5, Summer City Festival, a także na dwóch ostatnich edycjach Global Gathering Polska.

Swoją uwagę skupia przede wszystkim na brzmieniach house’wych. Jego muzyka przepełniona jest dużą ilością pianina, saksofonu oraz vocalu, a niezwykle pozytywne i klimatyczne sety to mieszanka tego, co czuje najbardziej: funky, soulful, deep i tech house. Inspiracje muzyczną czerpie przede wszystkim od znanego na polskiej scenie klubowej DJ’a Neevalda.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →