Chuckie

Chuckie
Kraj:
Holandia
www:
http://www.myspace.com/djchuckie

Clyde Narain urodził się i wychowywał w Paramaribo, poświęcił się kompletnie muzyce, posiada wiele nagrań z młodzieńczych lat. Zaczynał karierę jako DJ na imprezach organizowanych przez przyjaciół, by wkrótce być rozpoznawanym w wielu klubach oraz na wielu imprezach jako DJ ‘Chuckie’. Pomyślnie udowadniał, że posiada prawdziwe umiejętności, jego innowacyjne i energiczne miksowanie sprawia, że Chuckie jest jednym z najpopularniejszych artystów w obecnym czasie. Mieszanie różnych styli
sprawiło, że Chuckie zostawia znak w muzycznym przemyśle wciąż rozwijając swoją wysoką już markę na międzynarodowej arenie.

Jest to House z ogromną ilością punktów kulminacyjnych, zaskakujących efektów i wybuchowych bitów. Chuckie byl wiele razy opisywany jako ‘Król miksowania’ (ang.’The King Of Mixing’), ponieważ jego unikalny styl pompuje łatwo tłum.
Chuckie występuje na wielu imprezach oraz w wielu klubach, jego charakterystyczne, głębokie sety stają się coraz bardziej popularne wśród rozmaitej publiczności. Stając się muzycznym all rounderem, jego umiejętności producenckie są wysoce szanowane i jego niedawne produkcje takie jak „Toys are nuts” (z Gregor’em Salto) oraz „Guess What” (z Hardwell’em) wciąż pną się do góry na listach. Sprawdź najnowsze produkcje takie jak „Let the bass kick” , „Any Noise” , „Rides” i „Pong to this”.

Obecnie, Chuckie objął wiele posad rezydenckich, dla przykładu Blacklist oraz oczywiście jego własna impreza: „Dirty Dutch”. Będąc legendarną postacią Dirty Dutch’u i biorąc pod uwagę to, że wszystkie edycje w pełni się ‘sprzedawały’, Chuckie nadal pomyślnie reprezentuje swoją własną Dirty Dutch’ową scenę na festivalu Mysteryland.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →