Chuckiedj

Informacje o artyście

Clyde Narain urodził się i wychowywał w Paramaribo, poświęcił się kompletnie muzyce, posiada wiele nagrań z młodzieńczych lat. Zaczynał karierę jako DJ na imprezach organizowanych przez przyjaciół, by wkrótce być rozpoznawanym w wielu klubach oraz na wielu imprezach jako DJ ‘Chuckie’. Pomyślnie udowadniał, że posiada prawdziwe umiejętności, jego innowacyjne i energiczne miksowanie sprawia, że Chuckie jest jednym z najpopularniejszych artystów w obecnym czasie. Mieszanie różnych styli
sprawiło, że Chuckie zostawia znak w muzycznym przemyśle wciąż rozwijając swoją wysoką już markę na międzynarodowej arenie.

Jest to House z ogromną ilością punktów kulminacyjnych, zaskakujących efektów i wybuchowych bitów. Chuckie byl wiele razy opisywany jako ‘Król miksowania’ (ang.’The King Of Mixing’), ponieważ jego unikalny styl pompuje łatwo tłum.
Chuckie występuje na wielu imprezach oraz w wielu klubach, jego charakterystyczne, głębokie sety stają się coraz bardziej popularne wśród rozmaitej publiczności. Stając się muzycznym all rounderem, jego umiejętności producenckie są wysoce szanowane i jego niedawne produkcje takie jak „Toys are nuts” (z Gregor’em Salto) oraz „Guess What” (z Hardwell’em) wciąż pną się do góry na listach. Sprawdź najnowsze produkcje takie jak „Let the bass kick” , „Any Noise” , „Rides” i „Pong to this”.

Obecnie, Chuckie objął wiele posad rezydenckich, dla przykładu Blacklist oraz oczywiście jego własna impreza: „Dirty Dutch”. Będąc legendarną postacią Dirty Dutch’u i biorąc pod uwagę to, że wszystkie edycje w pełni się ‘sprzedawały’, Chuckie nadal pomyślnie reprezentuje swoją własną Dirty Dutch’ową scenę na festivalu Mysteryland.

Aktualności

 • Najlepsze taneczne utwory na wiosnę!

  Najlepsze taneczne utwory na wiosnę!

  8 marca 2016, godz. 10:56komentarze (2)

  Sony Music Poland i ProLogic Music, prezentują składankę z najlepszymi tanecznymi utworami na wiosnę. Jeżeli lubisz aktywnie spędzać wolny czas, to ten zestaw jest przygotowany właśnie dla Ciebie!

 • ProLogic Music w marcu:

  ProLogic Music w marcu: "Dance For Spring 2016", Sean Tyas i Ferry Corsten!

  4 marca 2016, godz. 10:37komentarze (1)

  Prezentujemy wydawnictwa, które w marcu ukażą się w Polsce nakładem ProLogic Music. Tym razem cyfrowa składanka „Dance For Spring 2016” oraz autorskie albumy Seana Tyasa i Ferry’ego Corstena.

 • LL, Chuckie, Solveig, Guetta, Tiesto i Batman

  LL, Chuckie, Solveig, Guetta, Tiesto i Batman

  9 maja 2012, godz. 10:45komentarze (10)

  „Co Laidback Luke, Obama, Justin Bieber, Bart Simpson, Superman, Chuckie, Elvis i Martin Solveig mają ze sobą wspólnego? Wszyscy potrafią liczyć do 4!” - głosi hasło reklamowe nowego numeru...

 • Chuckie o swoich inspiracjach

  Chuckie o swoich inspiracjach

  7 maja 2012, godz. 17:00komentarze (4)

  Chuckie jest jednym z najbardziej efektownych dj-ów na świecie. Międzynarodowa gwiazda electro housu, którą znamy z wielkiego hitu „Let The Bass Kick“, wystąpi w piątek 27 lipca na Sunrise Festival 20

 • Chuckie zmiksował 33 kawałki

  Chuckie zmiksował 33 kawałki

  14 grudnia 2011, godz. 13:14komentarze (12)

  Prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnego electro-house'u o wszystko-mówiącej nazwie „Dirty Dutch Blackout”. DJ Chuckie to ścisła czołówka nurtu, jeden z ambasadorów dutchów, a może nawet król.

Artykułów (5)

1

Chuckie

 • Kraj: Holandia
 • Miasto:
 • Team: DirtyDutchMusic
 • WWW: www.myspace.com/djchuckie

Pozycja w rankingu

59/ 688Głosuj

Nadchodzące imprezy

Imprezy promowane

ENJOY by Tom Forester

ENJOY by Tom Forester

17 grudniaPacha Poznań
This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

18 grudniaPacha Poznań
New Year's Eve 2022

New Year's Eve 2022

31 grudniaX-Demon Wrocław
A State Of Trance 1000 - Krakow

A State Of Trance 1000 - Krakow

12 marca 2022TAURON Arena Kraków
Dreamstate Europe 2022

Dreamstate Europe 2022

23 kwietnia 2022Arena Gliwice
Mamry Festival 2022

Mamry Festival 2022

29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

21 października 2022TAURON Arena Kraków

Imprezy

Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia