News

DJ Snake wystąpi na największym stadionie w Paryżu

35-letni William Grigahcine zapowiedział wczoraj na swoich mediach społecznościowych, że w przyszłym roku wystąpi na największym stadionie w Paryżu. Czego mamy się spodziewać?


Udany rok Francuza

2021 był dla francuskiego producenta dość pracowity. Bardzo klimatyczne wydanie pt. You Are My High, kolejna kolaboracja z Seleną Gomez czy niesamowicie hipnotyzujące SG znane też jako SXY GRL stworzone razem z portorykańskim piosenkarzem Ozuną, amerykańską raperką Megan Thee Stallion oraz członkinią koreańskiego girlsbandu BLACKPINK – Lisą. Oprócz tego Snake w tym roku zahaczył o takie imprezy jak Untold Festival w Rumunii, EDC w Las Vegas oraz EXIT Festival w Serbii. Trochę z innej strony William pokazał się kiedy zaprezentował nam wspólny track z Rickiem Rossem i Rich Brianem pt. Run It. Utwór jest utrzymany w klimatach, które dobrze znamy z kompozycji pt. Revolt.

Warto też wspomnieć o współpracy Grigahcina z Malaą. Razem z zamaskowanym DJ-em wystąpił w dwóch setach z serii SECRET ROOM. Panowie wydali wspólnie dwie piosenki zatytułowane Pondicherry oraz Ring The Alarm. Możliwe, że na horyzoncie znajduje się jeszcze jedna kolaboracja z ich strony, która grana była przez DJ Snake’a właśnie na EDC. Nie wiadomo jednak czy jest to singiel Williama czy collab z Malaą.

DJ Snake & Malaa – ID, posłuchaj nadchodzącego tracka

Wielki występ w Paryżu

35-latek znany jest z tego, że występuje w bardzo ciekawych miejscach czyli np. na szczycie Łuku Triumfalnego w Paryżu czy na arenie Paris La Defense, która jest w stanie pomieścić nawet 40 tysięcy widzów jednocześnie. Jednak nadchodzący występ Paryżanina będzie czymś wyjątkowym. 

Koncert odbędzie się na najbardziej znanym we Francji stadionem zwanym Park Książąt. Na co dzień gra na nim sławetny klub Paris Saint-Germain, którego DJ jest zagorzałym fanem. Obiekt może pomieścić nawet do 50 tysięcy oglądających. 

Event odbędzie się 11 czerwca 2022 roku, a sprzedaż biletów rozpocznie się niebawem, bo 2 grudnia. Czy powinniśmy się spodziewać jakichś specjalnych gości z okazji takiego przedsięwzięcia. Są to tylko nasze własne hipotezy, ale myślimy, że w czasie imprezy obejrzymy supporty ze strony np. wcześniej wspomnianego Malii. Na ten moment nie znany większej ilość szczegółów, ale na pewno z czasem to się zmieni. Wystarczy tylko cierpliwie czekać!

Obejrzyj zapowiedź występu na Parc Des Princes

Sprawdź także:

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →