Sunrise Festival odkrywa kolejne karty przyszłorocznej edycji. Do line-up'u dołączył jeden z najbardziej tajemniczych reprezentantów muzyki house. 0 UserComments

Tajemniczy członek Pardon My French dołącza do składu Sunrise Festival 2022

Artykuł dodano: 24 listopada 2021, godz. 19:16
Odsłony: 624x
Sunrise Festival odkrywa kolejne karty przyszłorocznej edycji. Do line-up'u dołączył jeden z najbardziej tajemniczych reprezentantów muzyki house.


Piąty artysta Sunrise Festival 2022

Karuzela artystów, którzy zagrają na jednym z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej powoli się rozkręca. Do ogłoszonej już wcześniej czwórki wyjątkowych gwiazd (David Guetta, Faithless, Fatboy Slim i Marshmello) dołącza dziś jedyny i niepowtarzalny Malaa!

Malaa na żywo z Paryża


To artysta nowego pokolenia, w którym zakochały się tłumy na całym świecie. Jego kontrowersyjny styl i charakterystyczny image sceniczny podbija serca fanów. Z powodzeniem tworzy hitowe single i remiksy w klimacie bass/future/garage house. Każdego miesiąca w serwisach streamingowych jego muzykę słuchają miliony ludzi.

Malaa i jego kultowe numery

Kto nie zna kultowych już utworów takich jak Notorious, Made In France czy Revolt?

Malaa współpracuje na stałe z wytwórnią Confession, której właścicielem jest niepodrabialny Tchami. Oboje stworzyli genialny projekt No Redemption, z którym koncertowali w dziesiątkach krajów. Francuski artysta jest teraz jedną z twarzy kolektywu Pardon My French, któremu lideruje legendarny DJ Snake.

Przeczytaj również: Znamy pierwszą główną gwiazdę Sunrise Festival 2022


To wszystko sprawia, że Malaa to jedna z najbardziej rozchwytywanych obecnie gwiazd. Przyszłoroczny występ w Podczelu będzie już czwartą wizytą Francuza na Sunrise Festival. Do tej pory nie zawodził. Jego show komentowaliście jeszcze długie miesiące po zakończeniu imprezy.

Malaa - Notorius, posłuchaj


Tym razem pojawi się na scenie Silver w piątek 22 lipca. Bilety kupicie tylko na stronie internetowej organizatora - https://bilety.sunrisefestival.pl

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 na lotnisku w Podczelu. Na pięciu potężnych scenach zagra dla Was ponad 100 artystów z całego świata. O wszystkich newsach i ciekawostkach związanych z wydarzeniem przeczytacie na naszych social mediach i stronie internetowej, więc warto nas obserwować.

Sprawdź także

- Niespodziewany set Armina van Buurena w Chicago
- Prawa do piosenki Kygo wystawione na aukcji
- Tak będzie wyglądał teren Sunrise Festival 2022 [zdjęcia]

Zdjęcie: Gromysz
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)