News

Dimitri Vegas & Like Mike wracają na Ibizę z rezydenturą! Gdzie zagrają?

W tym roku pojawiło się na FTB już kilka artykułów odnośnie rezydentur znanych DJ-ów na Ibizie. Teraz do grona tych artystów dołączyli Dimitri Vegas & Like Mike, którzy już w czerwcu ponownie rozpoczną swoją muzyczną przygodę na Balearach! Przez jak długi czas tam zabawią i kim są ich współpracownicy na letni sezon 2023? Sprawdźmy to!

Dimitri Vegas & Like Mike wracają na Ibizę

Z braćmi Vegas ostatnimi czasy bywało różnie. Dimitri Vegas pojawiał się częściej bez swojego brata, a Like Mike skupił się na solowej karierze. Kiedy jednak przychodzi temat rozpoczynającego się sezonu 2023 w klubach na Ibizie to wszystko wraca do normalności. Grecko-belgijscy DJ-e po raz kolejny pojawią się na jednej z wysp Balearów, żeby przez około trzy miesiące dostarczać swoim fanom najlepszych EDM-owych wrażeń.

Ich tegoroczna przygoda na Ibizie będzie związana z rezydenturą w legendarnym klubie Ushuaia. Rozpocznie się ona 14 czerwca z potrwa trzy i pół miesiąca aż do końca września. Dimitri Vegas & Like Mike prezentować będą swoje sety w każdą środę i przyznam szczerze, że mają naprawdę potężnych kolegów z pracy. W tym lokalu podczas wakacji grać będą również Calvin Harris, David Guetta, Kygo i grupa ANTS!

Przeczytaj również: Vintage Culture w klubie Amnesia! To czeka nas na Sunrisie

Jeżeli ciekawi Was cena biletów jaką będą musieli zapłacić urlopowicze z Ibizy to już Wam wszystko tłumaczę. Za poniedziałkowe występy Davida Guetty zapłacimy 80 euro, piątkowe Calvina Harrisa i MK – 95, a bracia Vegas wycenili swoje swoje koncerty najniżej czyli w cenie 70 euro. Na ten moment nie wiemy jednak jak będzie wyglądać line-upy dni, w które będą pojawili Dimitri Vegas & Like Mike. Przeczuwam jednak, że dołączą do nich m.in. Bassjackers, MATTN czy Quintino.

Jedną z pierwszych imprez w sezonie 2023 w Ushuaii będzie The Signal. Wtedy na kilka tygodni przed rozpoczęciem rezydentur wystąpią m.in. Black Coffee, Eric Prydz, Maceo Plex, Paul Kalkbrenner czy The Martinez Brothers. Zapowiada się naprawdę ciekawe, a przede wszystkim huczne lato na Ibizie! Co jednak stanie się z wolnymi wtorkami i czwartkami we wspomnianym lokalu? Czy dowiemy się o kolejnych rezydenturach? Miejmy taką nadzieję!

Dimitri Vegas & Like Mike zbawiają w Ushuaii prawie cztery miesiące!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →