News
Defqon.1 2023 - wiemy, kiedy odbędzie się festiwal i ruszy sprzedaż biletów

Defqon.1 2023 – wiemy, kiedy odbędzie się festiwal i ruszy sprzedaż biletów

Słysząc nazwę gatunku hardstyle, na myśl każdego miłośnika festiwali przychodzi jedna marka. Wiemy, kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na Defqon.1 2023!

Defqon.1 – światowa ikona festiwali hard

Holandia, oprócz światowej sławy artystów, stoi również wydarzeniami, które swoim klimatem oraz niezwykłą oprawą sceniczną przyciągają fanatyków najróżniejszych klimatów muzycznych z całego świata. Jednym z takich przedsięwzięć, a zarazem marką rozpoznawalną przez każdego fana cięższych brzmień jest Defqon.1, który co roku zmienia niderlandzkie ziemie w światową stolicę hardstyle’u i nie tylko.

Przeczytaj także: Radical Redemption, Warface, Xanime – oto gwiazdy Black Sugar 2022

Wraz z edycją odbywającą się w zeszłym roku organizatorzy wzięli na siebie ogromne wyzwanie, czym było zrekompensowanie uczestnikom dwóch lat przerwy w organizacji wydarzenia ze względu na pandemię. Zważywszy na to, podjęli się stworzenia dla uczestników najlepszej w historii festiwalu ceremonii zakończenia, której nagranie zebrało do tej pory niespełna milion odtworzeń. Wraz z końcem ubiegłorocznej edycji, społeczność niemal natychmiast zaczęła prowadzić liczne dyskusje na temat zakupu biletów na następną edycję.

Sprawdź, jak wyglądała ceremonia zakończenia Defqon.1 2022!

Bilety na Defqon.1 2023. Kiedy rozpocznie się sprzedaż?

Rozpoczęcie sprzedaży biletów rozpocznie się na dobre jeszcze w tym miesiącu. 25 października planowane jest otworzenie dostępu do bileterii dla wszystkich posiadających subskrypcję DEDIQATED na stronie Q-Dance. 27 października rozpocznie się za to sprzedaż pakietu travel & stay, w którym uczestnicy oprócz samego biletu wstępu na teren festiwalu będą mieli do wyboru wynajęcie różnego rodzaju namiotów czy domków holenderskich, zapewniając sobie sporą dawkę komfortu w połączeniu z prywatnością.

Takie opcje są bardziej dedykowane większym grupom, jednak jeżeli planujecie się wybrać we dwójkę, namiot w stylu tipi będzie idealnym wyborem. 29 października rozpocznie się już sprzedaż podstawowych biletów oraz karnetów dla wszystkich, którzy będą chcieli doświadczyć emocji związanych z festiwalem bezpośrednio na miejscu. Samą bileterię znajdziecie w linku tutaj. Aby nie przegapić okazji na zakup biletu, ustawcie sobie przypomnienie w kalendarzu i bądźcie uważni, gdyż sold out nastąpi bardzo szybko.

Zobacz trailer nadchodzącego show od Q-dance – Kick-off
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →