News

Deep house’owy detox z wytwórnią Anjunadeep! Posłuchaj miksu

Label Anjunadeep nie tylko wszedł w rok 2023 nowymi wydaniami, ale także pierwszym dedykowanym miksem z niesamowitym vibem! Deep House Detox to jeden z kilku setów, który został w ciągu ostatniego miesiąca udostępniony na kanale YouTube wytwórni! Jakie numery się tam znalazły? Przekonajcie się sami!

Odpręż się razem z Anjunadeep

Jeśli ciężko znaleźć Ci świeże, a przede wszystkim ambitne produkcje EDM-owe, które spełniałyby Twoje wymagania, to najnowszy miks od Anjunadeep jest dla Ciebie. Zrelaksuj się podczas słuchania Deep House Detox, w którym pojawiło się sześć utworów prosto ze wspomnianego labelu. Myślę, że około 30 minut tracków z gatunku deep house pozwoli Wam się odpowiednio odprężyć, a przede wszystkim uspokoić.

To jednak nie koniec miksowych nowości z kanału Anjunadeep. Rok 2023 dla tegoż label otworzył Nils Hoffmann prosto z kuchni wytwórni Anjuna. Całkiem niekonwencjonalne rozpoczęcie, prawda? Następną playlistą, którą pokazano w sublabelu założonym przez zespół Above & Beyond był set Anyasy, który nagrany został w jego rodzinnym miasteczku czyli indyjskiej Goi.

Przeczytaj również: Deep house’owe alter-ego Dillona Francisa z debiutanckim albumem – posłuchaj

Najnowszym setem jaki pojawił się na Anjunadeep był koncert Josepha Raya z imprezy Open Air związanej z 500-tnym epizodem podcastu Group Therapy. Właśnie wtedy ALPHA 9 zapowiedział swój wydany niedawno album. Kontentu związanego z gatunkiem deep house jest co niemiara, więc w tym momencie pozostaje mi tylko zaprosić Was do przesłuchania najświeższych materiałów od artystów z tej wytwórni!

Deep House Detox to zapewne jeden z wielu setów, które ukażą się w tym roku na Anjunadeep czy Anjunabeats. Takie zestawienia pojawiają się na kanałach YouTube owych labelów co chwila, więc w każdej chwili możemy otrzymać coś bardzo specjalnego. Teraz jednak padło na styl stricte deep house’owy, lecz w przeszłości było to np. downtempo, deep trance czy progressive! Co będzie następne? Przekonamy się już niebawem!

Posłuchaj miksu Deep House Detox od przedstawicieli wytwórni Anjunadeep!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →