News

Deep house’owy detox z wytwórnią Anjunadeep! Posłuchaj miksu

Label Anjunadeep nie tylko wszedł w rok 2023 nowymi wydaniami, ale także pierwszym dedykowanym miksem z niesamowitym vibem! Deep House Detox to jeden z kilku setów, który został w ciągu ostatniego miesiąca udostępniony na kanale YouTube wytwórni! Jakie numery się tam znalazły? Przekonajcie się sami!

Odpręż się razem z Anjunadeep

Jeśli ciężko znaleźć Ci świeże, a przede wszystkim ambitne produkcje EDM-owe, które spełniałyby Twoje wymagania, to najnowszy miks od Anjunadeep jest dla Ciebie. Zrelaksuj się podczas słuchania Deep House Detox, w którym pojawiło się sześć utworów prosto ze wspomnianego labelu. Myślę, że około 30 minut tracków z gatunku deep house pozwoli Wam się odpowiednio odprężyć, a przede wszystkim uspokoić.

To jednak nie koniec miksowych nowości z kanału Anjunadeep. Rok 2023 dla tegoż label otworzył Nils Hoffmann prosto z kuchni wytwórni Anjuna. Całkiem niekonwencjonalne rozpoczęcie, prawda? Następną playlistą, którą pokazano w sublabelu założonym przez zespół Above & Beyond był set Anyasy, który nagrany został w jego rodzinnym miasteczku czyli indyjskiej Goi.

Przeczytaj również: Deep house’owe alter-ego Dillona Francisa z debiutanckim albumem – posłuchaj

Najnowszym setem jaki pojawił się na Anjunadeep był koncert Josepha Raya z imprezy Open Air związanej z 500-tnym epizodem podcastu Group Therapy. Właśnie wtedy ALPHA 9 zapowiedział swój wydany niedawno album. Kontentu związanego z gatunkiem deep house jest co niemiara, więc w tym momencie pozostaje mi tylko zaprosić Was do przesłuchania najświeższych materiałów od artystów z tej wytwórni!

Deep House Detox to zapewne jeden z wielu setów, które ukażą się w tym roku na Anjunadeep czy Anjunabeats. Takie zestawienia pojawiają się na kanałach YouTube owych labelów co chwila, więc w każdej chwili możemy otrzymać coś bardzo specjalnego. Teraz jednak padło na styl stricte deep house’owy, lecz w przeszłości było to np. downtempo, deep trance czy progressive! Co będzie następne? Przekonamy się już niebawem!

Posłuchaj miksu Deep House Detox od przedstawicieli wytwórni Anjunadeep!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →