News

Deep house’owe alter-ego Dillona Francisa z debiutanckim albumem – posłuchaj

DJ Hanzel to alias Dillona Francisa, który od początku swojego istnienia był tak naprawdę półpoważnym projektem. Kreowanie się na niemieckiego DJ-a muzyki house sprawiło, że celowe stworzenie karykatury producenta muzycznego wyszło Amerykaninowi bardzo dobrze. Przez pewien okres świat zapomniał od alter-ego 35-latka, lecz teraz wszystko się zmieniło! Sprawdźmy jego najnowszy album!

Dillon Francis powraca jako DJ Hanzel!

House’owe alter-ego Dillona Francisa jest już z nami od prawie dziesięciu lat. Już w maju 2014 roku mówiono o jego projekcie One Deeper. Został po nim jedynie track autorstwa portugalskiego zespołu Karetus, gdzie Amerykanin pojawia się tam gościnnie właśnie jako DJ Hanzel. Nie trzeba wyjaśniać, dlaczego alias 35-latka miał kontrowersyjny wydźwięk. Był to celowo przerysowany niemiecki DJ, który bardzo wyniośle mówił o swojej karierze.

Praktycznie od samego początku istnienia DJ Hanzel tworzył produkcje ze swoim „rodakiem” o pseudonimie Drezo. We wrześniu 2016 roku ukazał się ich wspólny remiks do piosenki Francisa i NGHTMRE’A pt. Need You. Od tamtego momentu „niemiecki” alias Dillona sporadycznie pojawiał się na streamingach. Teraz jednak diametralnie się to zmieniło! Co przygotował dla nas 35-latek?

Przeczytaj również: Moksi meldują się w wytwórni Martina Garrixa. Posłuchaj nowego numeru

We wrześniu 2022 roku na oficjalnym kanale Francisa ukazał się numer Make Me Feel. Była to oczywiście produkcja DJ Hanzela utrzymana w tech house’owych klimatach. Pragnę dodać, że nadal mówimy o jednej i tej samej osobie, jednak na YouTube znajduje się wywiad Amerykanina z jego alter-ego. Czasami po prostu ciężko jest zrozumieć Dillona. Wracając do tematu jego aliasu, 35-latek zaprezentował nam album, na którym znajduje się osiem tracków!

Są to produkcje utrzymane w stylach deep oraz tech house. Połowę z nich mogliśmy usłyszeć już jakiś czas temu w formie singli promujących krążek anti everything, a co za tym idzie śledziliśmy niezbyt poważną dramę pomiędzy Dillonem Francisem, a oczywiście DJ Hanzelem. To wszystko jest nieco zagmatwane, lecz wszystko staje się jasne, gdy przypomnimy sobie, że to jedna i ta sama osoba. Najnowsza plyta amerykańskiego DJ-a nie jest jednak szczytem możliwości w gatunku, lecz da się jak najbardziej przesłuchać. Musicie traktować cały ten projekt z dystansem, bo dopiero wtedy zrozumiecie intencje jego niemieckiego alter-ego.

Posłuchaj albumu anti everything od DJ Hanzela aka Dillona Francisa!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →