News

David Guetta odświeżył legendarne „Satisfaction”

David Guetta postanowił odświeżyć jeden z najpopularniejszych elektronicznych numerów wszech czasów. Czy to był dobry pomysł? Sprawdź!


Satisfaction, ale to 2022 rok

Był to rok 2002, kiedy Benny Benassi wyprodukował swój debiutancki singiel  Satisfaction. Utwór promował jego nadchodzący album, który nazywał się Hypnotica. Dzięki tej produkcji Włoch zyskał niesamowicie dużą popularność i sławę. Produkcja swego czasu była najpopularniejszym kawałkiem granym na wielu dyskotekach świata, wspinając się coraz wyżej po szczeblach światowych list przebojów. Utwór pomimo minionych lat nie zniknął ze świata elektroniki, a sam Benny Benassi często zapraszany jest do występowania na dużych festiwalach muzycznych.
Dla niektórych Satisfaction kojarzy się tylko z jednym. Mowa oczywiście o oficjalnym wideo, w którym można zobaczyć skąpo ubrane dziewczyny obsługujące przeróżne narzędzia. Charakterystyczny wokal i melodia to dźwięki, które nieraz wszyscy usłyszeliśmy pewnie na niejednej dyskotece szkolnej czy w klubie. Niektórzy nie boją się nazwać Satisfaction nawet hymnem muzyki elektronicznej. Dla mnie jest to na pewno jeden z utworów, który przypomina mi muzykę z młodości.

Po tych dwudziestu latach od wyprodukowania utworu jeden z najpopularniejszych producentów i DJ-ów obecnych czasów postanowił odświeżyć kawałek. David Guetta słynie z tego, że lubi przypomnieć utwory sprzed kilku lat w swojej odnowionej wersji. Tak samo było w tym przypadku i na tę specjalną okazję postanowił wrzucić nowe Satisfaction. Utwór utrzymany jest w klimacie future rave, czyli najbardziej kojarzonym właśnie teraz z samym Guettą i Mortenem. Co wy myślicie na temat nowej wersji tego utworu? Bardziej podoba wam się nowe czy stare Satisfaction? Odświeżoną wersję znajdziecie poniżej!

David Guetta vs Benny Benassi – Satisfaction, posłuchaj

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →